Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.11.2022

Bildiğiniz gibi, henüz oyunda sezon başlamadı çünkü daha henüz erken aşamalardayız. Sezon, daha sonra başlayacak. Fakat, sezon başlamadan önce de oyunda kullanabileceğiniz önemli ve güçlü silahlar var. Şimdi, sizlere Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar ile ilgili bilgi vereceğiz. Bu sayede, oyunun metasında ne var, ne yok öğrenmeniz mümkün. Tabii, sezonlar başladığında, o sezonla ilgili de bilgi vereceğiz. Ama şimdilik sadece sezon öncesi en iyi silahlar söz konusu.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar hangileri?

Modern Warfare 2 henüz yeni piyasaya çıktı. Ancak bir meta şimdiden şekillenmeye başladı. Bu özellikle M4 ve VEL 46 gibi anında açılan silahların yaygın kullanımı ve gücü göz önüne alındığında doğrudur.

Lachmann Sub SMG (Hafif Makineli Tüfek ya da MP5) gibi diğer silahların edinilmesi biraz daha uzun sürüyor. Ancak yine de güçleri sayesinde ses getiriyorlar. Henüz daha erken. Dahası, oyuncular hala seviye atlıyor. Bu sayede silahlar ve eklentiler gibi yeni öğelerin kilidini açıp deniyorlar. Bu yüzden, meta hala değişkenlik gösteriyor.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar ile ilgili başka önerilerimiz de var. Fakat, bu önerilerimizi başka başlıklar altında değerlendireceğiz. Hatta, her birini eklediğimizde, bu yazımızda sizin için listeleyeceğiz. Bu sayede, hangi türde silah istiyorsanız, o türdeki silahlara bakmanız mümkün olur. Sitemize hızlı bir şekilde diğer önerileri de ekleyeceğiz.

Siz de, biz yeni içerikleri ekleyip burada paylaşana kadar başka yazılarımıza bakabilirsiniz. Call of Duty Modern Warfare 2 tüm karakterler, oyuna yeni başlayanlar için güzel bir rehber olacaktır. Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 Twitch drop ile ilgili her şey rehberimize de bakın. Tabii, oyunu almadan önce Call of Duty Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri yazımıza da bakabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle

Sizlere, sitemiz üzerinde başlık başlık silahları ekleyeceğimizi söylemiştik. Şimdi, sizlerle paylaştığımız ilk önerimizden bahsedelim. Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle önerimiz M4. Bu yazımızda da, bu silahı neden önerdiğimizi detaylıca anlattık. Bir an önce girip göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede, nasıl kullanacağınızı, nasıl açacağınızı ve daha nice detayı öğrenebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Battle Rifle

Oyunda kullanmak için en iyi sezon öncesi Battle Rifle silahını arıyorsanız, sitemizde bu da var. Şimdi, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Battle Rifle yazımıza geçerek, hangi silahı önerdiğimize bakmanız mümkün. Ayrıca, yazımızda silahı neden önerdiğimizi de detaylıca anlattık. Bu sayede, hangi Battle Rifle türü silahını kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Sezon öncesi en iyi SMG

Siz de sezon öncesi aşamada en iyi SMG silahı önerisini arıyorsanız, sitemizde bir tavsiyemiz var. Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi SMG yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Birden fazla tavsiye verdik. Dahası, her tavsiyemizi detaylandırdık. Zira, birden fazla silahın güçlü noktaları var.

Sezon öncesi en iyi Shotgun

Shotgun türü silah arıyorsanız, sizlere güzel bir tavsiyemiz var. Her ne kadar başlangıçta güzel bir pompalı tüfek verilse de, aslında çok daha iyi bir seçenek daha var. Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Shotgun rehber yazımızda nedenini açıkladık. Şimdi girip okuyarak, kendinize güzel bir shotgun seçebilirsiniz. Bu sayede, kendinize yakın menzilli bir silah da seçmiş olursunuz.

Sezon öncesi en iyi LMG

Sitemizde, sizler için en iyi LMG seçeneklerinden de bahsettik. Evet, 2 adet seçenek olduğu için, "seçenekler" dedik. Her 2 seçenek de birbirine göre daha avantajlı açılara sahip. Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi LMG rehber yazımıza bir göz gezdirin. Yazımızda, gerekli olan bütün detaylardan bahsettik. Her 2 silah seçeneğini de öğrenebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Marksman Rifle

Oyunda keskin nişancı tüfeğine benzer bir silah arıyorsanız, Marksman Rifle türü silahlar sizin için demektir. Biz de, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Marksman Rifle rehber yazımızda, en iyi silahı söyledik. Dahası, detaylı bir şekilde, neden bu silahı tavsiye ettiğimizi de anlattık. Bu sayede, hem silahı kullanabilirsiniz hem de silahı anlayabilirsiniz.

Sezon öncesi en iyi Sniper Rifle

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Sniper Rifle rehber yazımızda, oyundaki en iyi keskin nişancı tüfeğini anlattık. Bu konuda 1 adet tavsiyemiz var. Tabii, bu 1 tavsiyemizi de detaylıca anlattık. Bu sayede, oyuna daha iyi hakim olabilirsiniz. Sonuçta, keskin nişancılık yapmak için iyi bir silah da şart. Bu silahı detaylıca öğrenmek de ayrı bir şart.

Call of Duty Modern Warfare II nedir?

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar ile ilgili bilgi verdik. Şimdi, oyunu kısaca özetleyelim. Call of Duty Modern Warfare II, Infinity Ward tarafından yaratıldı. Ayrıca, Activision tarafından piyasaya sürüldü. Genel Call of Duty serisinin on dokuzuncu oyunu. Dahası, 2019 yeniden başlatmasının devamı niteliğindedir. Çıkış günü 28 Ekim 2022'dir.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar rehberimizde anlatacaklarımız bu kadar değil. Bu oyunda Modern Warfare serisinde, senaryo ve co-op modlarında gelişmiş yapay zeka sistemleri var. Dahası su fiziği, yüzme mekaniği ve yeniden yapılan bir araç sistemi de buna dahil. Yani, bir dizi tasarım geliştirmesi ve oynanış değişikliği yapıldı. Kayma iptali kalktı. Ayrıca, yeni oynanış öğeleri ve hareket stratejileri arasında yüzüstü dalış, manto ve çıkıntıya asılma var. Araba camlarından eğilme, tavana tırmanma ve araç kaçırma yeni araç oynanış özellikleridir. Yeni seviye atlama ve silah ustalığı sistemleri var. Bu sayede, oyuncular belirli eklentileri kendi oyun tarzlarına uyacak şekilde değiştirebilirler. Buna ek olarak, pratik yapmak için bir atış poligonu var. Bir de, tekrarı azaltmak için farklı dallarda silah platformları da var.

Modern Warfare II'nin çok oyunculu modundaki yeni oyun modları arasında, saldıran bir takımın bir rehineyi kurtarmaya çalıştığı, savunan bir takımın ise rehinenin etrafına bariyerler kurarak onları engellediği Prisoner Rescue ve iki takımın sınırlı sayıda canla bir paketi ele geçirmek için yarıştığı Knockout yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.