Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.11.2022

Modern Warfare 2 çok oyuncu modunda en önemli silah türlerinden biri de LMG. Fakat, oyun içerisinde birden fazla seçenek var. Bu yüzden de, seçmesi gerçekten zor oluyor. Biz de, şimdi sizlere Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi LMG seçeneklerini anlatacağız. Tabii, bu seçenekleri neden tavsiye ettiğimizden de bahsedeceğiz. Sonuçta, öylece bir tavsiye verip arkasını getirmemek çok saçma olurdu. Dahası, açıklamalarımız sayesinde, bu silahları daha iyi tanımanız da mümkün. Şimdi, direkt olarak tavsiyemize geçelim.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi LMG hangisi?

  • En iyi silah önerisi: 556 Icarus veya RAPP H
  • Nasıl açılır: 556 Icarus (M4 silah seviyesi 18), RAPP H (Lachmann-556 silah seviyesi 16)

 

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi LMG önerilimizi detaylandıralım. 556 Icarus ve RAPP H, Call of Duty metasında sık sık görünmedikleri ve oldukça özel bir kullanılabilirliğe sahip oldukları için, eğer ilgilendiğiniz şey buysa veya sadece denemek için yeni bir şey arıyorsanız hedeflemek isteyeceğiniz LMG'lerdir. 556 Icarus biraz daha fazla hareket kabiliyeti sunarak diğer LMG'lere göre biraz daha hızlı hareket etmenizi sağlarken, RAPP H'nin öne çıkan özelliği etkileyici isabet ve stabilite ile birlikte yüksek atış hızıdır.

Her iki LMG'nin de yalnızca 75 mermilik şarjörleri olmasına rağmen, yeniden doldurmaya ihtiyaç duymadan önce birkaç öldürme yapmak için fazlasıyla yeterli mermi var. Sadece şarjör değiştirmeniz gerektiğinde pozisyonunuzu korumaya hazır olun. Ek olarak, 556 Icarus, RAPP H'den daha çekici ve ulaşılabilirdir çünkü çok daha erken kullanılabilir.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi LMG önerilerimizin ikisi de biraz seviye kasmak gerektirir. Ancak 556 Icarus M4 Platform üzerinden elde edildiğinden ona doğru ilerlemeye daha erken başlayabileceksiniz. Bununla birlikte, Modern Warfare 2 Vault Edition'a sahipseniz, tüm eklentileriyle birlikte anında kullanabilirsiniz. Ancak RAPP H söz konusu olduğunda, prosedür 556 Icarus'unkine benzerdir. Ancak seviye atlamak için ikinci bir silah daha var. Ayrıca, bunu yalnızca oyuncu seviyesi 16'ya ulaştığınızda yapmanız mümkün. LMG'lerin büyük bir hayranı olmasanız bile bunlar şüphesiz izlenmesi gereken bir çift.

Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımıza bakmanızda fayda var. Bu yazımızda, sizler için genel olarak silahlardan bahsettik. Dahası, başlık başlık da en iyi silahları listeliyoruz. Bu yazımız da, en iyi silahlar başlığımız için bir alt başlık. Ana yazımızda, başka silah başlıkları da var. Yoksa, zamanla ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.