Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.11.2022

Call of Duty Modern Warfare 2 oyuncuları için silah kesinlikle çok önemli. Yakın, uzak ve hatta orta menziller için farklı farklı silahlar var. Fakat, bu yazımızda size tavsiye edeceğimiz silah türü, yakın menzil için geçerli. Bu açıdan aşırı iyi diyebileceğimiz bir silah türü var. Oyunda Shotgun olarak geçen tür silahlar, tabii ki pompalı tüfekler. Şimdi size vereceğimiz tavsiye, Call of Duty Modern Warfare 2 içerisindeki sezon öncesi en iyi Shotgun ile ilgili.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Shotgun hangisi?

  • En iyi silah tavsiyesi: Expedite 12
  • Açmak için ne gerekir: Oyuncu seviyesi 9

 

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Shotgun önerimizi detaylandıralım. Modern Warfare 2'nin sezon öncesi metasında, Expedite 12 en güçlü pompalı tüfektir. Bryson 800 harika bir giriş seviyesi pompalı tüfek. Hatta, özel ekipmanları açılınca gelir. Fakat, Expedite 12 karşılaştırılabilir güç sunar. Ayrıca, daha hızlı bir atış hızına ek olarak daha uzun menzile sahiptir.

Bryson 800'den Expedite'a geçerken şüphesiz daha hızlı ateş hızını fark edeceksiniz. Bu da çok daha hızlı hissettiriyor ve ilk atışınızı kaçırırsanız çok yardımcı oluyor. Diyelim ki, ateş hızı sizin için yeterli değil. Bu durumda, silah seviyesi 2'de açılan Expedite L-Bolt eklentisini kullanabilirsiniz. Bu sayede ateş hızını daha da artırabilir ve gerçekten çılgın bir püskürtme atışı gerçekleştirebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Shotgun - Neden Expedite 12?

Expedite 12 oldukça uzun bir etkili menzile sahiptir ve hızlı ateş oranıyla birleştiğinde, düşmanları tepki vermeden önce hızla ortadan kaldırmanıza olanak tanır. İlk atışınız ıskalarsa, işlerini bitirmek için kolayca ikinci veya üçüncü bir atış yapabilirsiniz.

Kendi başına takdire şayan bir performans sergileyen bir silahtır, ancak çeşitli savaş alanlarını kaplamanıza yardımcı olmak için Overkill perk ile birlikte ikincil birincil silah olarak kullanıldığında mükemmeldir. Genel olarak, Expedite 12 kullanmaya değer bir pompalı tüfektir ve özellikle Overkill donanımlı olduğunda, elinizin altında bulundurmak için tartışmasız iyi ve güvenilir bir yakın mesafe seçeneğidir.

Başka ne önerirsiniz?

Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda, sizler için genel olarak silahlardan bahsettik. Dahası, başlık başlık da en iyi silahları listeliyoruz. Bu yazımız da, en iyi silahlar başlığımız için bir alt başlık. Ana yazımızda, başka silah başlıkları da var. Yoksa, zamanla ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.