Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.09.2023

Günümüzde, çok fazla oyun var. Dahası, oyunların da birçok hileleri var. Hileleri de, genel olarak oyunda rahatlamak için kullanıyoruz. Zaten, hilenin de amacı tam olarak bu, değil mi? Şu anda, siz de hile yapmak istiyor olmanız muhtemel. Biz de, tam olarak bu isteğinizi yerine getirecek uygulamalardan bahsedeceğiz. Bu yazımızda, sizler için en iyi 10 oyun hilesi uygulamaları seçimi yaptık. Dahası, en iyi hile uygulaması rehber yazımızda, bunları listeledik. Üstüne de, bu listemizdeki uygulamaları anlattık. Şimdi, önce sizlere listemizi gösterelim. Ardından da, bu uygulamalardan bahsedelim.

En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları

  1. AndroRAT
  2. HackerBot
  3. cSploit
  4. Xmodgames
  5. DroidSheep
  6. Lucky Patcher
  7. Game Killer
  8. GameGuardian
  9. Cheat Engine
  10. Leo Playcard

 

En iyi hile uygulaması

Şimdi, sıra geldi en iyi 10 oyun hilesi uygulamaları ile ilgili açıklamalara. Sonuçta, bu programları neden seçtiğimizi de anlatmamız şart, değil mi?

AndroRAT

Android cihazları uzaktan kontrol etmek için basit ve etkili bir yazılım isteyen kullanıcılar, Windows tabanlı bir program olan AndroRAT'ı kullanabilirler. Uygulamayı indirdiğiniz sisteme bir tablet veya akıllı telefon bağlayabilirsiniz ve yazılımı etkinleştirebilirsiniz. Ardından, kullanıcılar yazılımı kullanarak ikincil cihaza uzaktan bağlanmak için bir port numarası veya IP adresi ekleyebilirler.

Yazılımı, uygulamalar için olan Java ile önceki sürümden yeni sürüme getirdiler. En yeni sürüm, GPS konum izleme, kişi bilgilerini kontrol etme, gönderilen/alınan tüm mesajların listesine erişim, arama kayıtlarını kontrol etme, kamera fotoğrafları çekme ve daha fazlasını içeren kapsamlı yeteneklerle birlikte geliyor.

HackerBot

En iyi hile uygulaması listemizin 2. üyesi, HackerBot. Bu oyun hackleme yazılımı, Android için Cheat Enginge tabanlı olarak çalışır. Bu sayede, oyunlar için yazılım yamaları konusunda yardımcı olur. Bunun nedeni, farklı platformlardaki ipuçları, hileler ve püf noktaları gibi oyunla ilgili ayrıntılar için bu uygulamada bulunan geniş bilgi yelpazesidir.

Bu öğretici ipuçları, Windows, PlayStation veya Xbox gibi nerede oynandığına bakılmaksızın, kullanıcılara kolay kullanılabilirlik garantili oyun erişimi sağlamak için çalışır. APK yükleyicisine erişir, modlu APK'ları ve yasal hileleri arar, captcha, sahte veriler vb. yoluyla hileleri bulabilirsiniz. Bu uygulama PUBG, Garena Free Fire gibi çeşitli oyunlar için bir hile sayfası kılavuzu sunar.

cSploit, en iyi Android oyun hackleme uygulamaları listesinde göze çarpan bir başka seçenektir. Bu Android ağ analizi / penetrasyon paketi, geleneksel bir uygulama türü olmamasına rağmen, BT güvenlik uzmanlarının verimliliğini artırmayı vaat ediyor.

Bu profesyoneller, çeşitli Android akıllı telefon tabanlı ağ güvenliği değerlendirmeleri için bu araç setini alırlar. Uygulama etkin hale geldikten sonra, ağlarınızı hızlı bir şekilde haritalayabilirsiniz. Ayrıca, sistem açıklarını kontrol edebilirsiniz ve hatta gerçek zamanlı web trafiğini manipüle edebilirsiniz.

Xmodgames

Bu oyun hackleme aracını kullanarak Subway Surfers, Clash of Clans, Minecraft, Clash Royal vb. gibi Android tabanlı oyunlarda mod arayabilirsiniz ve ekleyebilirsiniz. Ayrıca, oyunları kaydetmek için bu yazılımın dahili ekran kayıt özelliğine erişebilirsiniz ve kullanabilirsiniz. Dahası, artık ekran görüntüleri alabilirsiniz ve bunları doğrudan Xmod tartışma konularına yükleyebilirsiniz.

Yayıncılar, oyun bilgilerine erişmek ve özelliklerine erişmek için uygulamayı kullanır. Yazılımın yalnızca belirli sayıda köklü cihazda mevcut olduğunu ve öncelikle taşınır bir eğlence işbirliği uygulaması olduğunu belirtmek önemlidir.

DroidSheep

En iyi hile uygulaması listemizde, DroidSheep'in önemli yeri var. DroidSheep adlı Android odaklı bir bilgisayar korsanlığı aracı, hızlı ve kapsamlı WiFi trafiği denetleme prosedürlerini yönetir. Şifreler veya oyun erişim yöntemleri gibi internet hizmetlerinden gelen hayati verileri uygun şekilde analiz etmek ve kaydetmek için halihazırda mevcut olan verileri etkili bir şekilde değerlendirir.

Program, kullanıcıların akıllı telefonlarına bağlı tek bir WiFi ağı üzerinden gönderdikleri veya aldıkları her veri paketini okumalarını sağlar. Yazılım etik hack özelliklerini kullanır ve diğer kullanıcıların giriş bilgilerine veya şifrelerine istenmeyen erişimi yasaklar.

Lucky Patcher

Lucky Patcher, dikkate değer bir başka kayda değer Android tabanlı oyun hackleme uygulamasıdır. Yüklü oyun ve uygulamaların özelliklerini görüntüleyebilirsiniz ve değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar, yeni işlevsellik, reklamların kaldırılması vb. dahil olmak üzere yazılımı kullanırken belirlenen lisans kısıtlamalarının ötesine geçen programlara erişebilirler.

Bu yazılım Android kullanıcıları için çok kullanışlıdır. Çünkü uygulamanın izinlerini değiştirerek oyun özelliklerini yükseltmelerine ve premium düzeydeki özellikleri uzaktan etkinleştirmelerine olanak tanır. Yine, APK yazılımımız operasyonun tüm yönlerinde ahlaki standartları koruyarak herkesin kullanım güvenliğini garanti eder.

Game Killer

Game Killer, en iyi hile uygulaması listemizdeki yerini hak ediyor. Android oyunları için bu hile sayfası yazılımı, birçok oyun türü için oyun hile sayfaları için kapsamlı bir kılavuzdur. Bu APK'nın yardımıyla, Android kullanıcıları zorlu zorluk seviyelerine sahip çeşitli oyunlar için eksiksiz bir hile kodu veritabanına ve oyun talimatlarına erişebilirler.

Uygulamanın çevrimdışı sürümüne erişebilirsiniz ve uygulamanın işlevselliğini etkinleştirebilirsiniz. Ardından, tüm oyun dizisi bileşenlerini kırmak için, çıkacak sonsuz sayıda komut ve değeri kullanın. Ancak, bu program yalnızca çevrimdışı oyunlarla uyumlu. Android cihazın öncelikle root erişimi olması gerekir.

GameGuardian

Android cihaz kullanıcıları, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde çeşitli oyunlara erişmek için GameGuardian yazılımını kolayca kullanabilirler. Bir Android akıllı telefonda, uygulamaya erişin ve APK yükleyicisini çalıştırdıktan sonra oyunu oynarken arka planda çalışmasına izin verin. Bu uygulamanın kullanımı sayesinde oyunlar, bekleme süresinin geçişini simüle ederek uygulamanın dahili zamanlayıcısını aldatır. Bunu yaparak, program yeni belirlenen süreyi harcanan toplam süre olarak sayar ve oyuncunun seviyesini uygun şekilde ayarlar.

Örneğin Criminal Case gibi oyuncuların kanıt analizinin sonuçlanmasını beklemesi gereken oyunlar için bu yararlıdır. Bu programı kullanarak zaman geçirebilirsiniz ve daha hızlı bir şekilde malzeme toplayabilirsiniz.

Cheat Engine

En iyi hile uygulaması deyince, akla gelen ilk uygulamaya geldik. Android oyunlarını ara sıra hacklemek için en sık kullanılan programlardan biri Cheat Engine'dir. Bu uygulama, çok sayıda ünlü programı ve oyunu etkileme yeteneği ne sahip. Oyuncuların bu oyunlarla ilgili sorunlarını etkili bir şekilde çözer ve tek oyunculu oyunların zahmetli ayarlarını değiştirir. Cheat Engine kullanarak çeşitli tek oyunculu oyunların zorluk ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Cheat Engine'i sistem incelemesi, hata ayıklama, hız kesmeleri, doğrudan 3D manipülasyonu ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Yerleşik öğreticinin yeni kullanıcılara nasıl çalıştığını anlamada yardımcı olacağını da belirtmek önemlidir.

Leo Playcard

İnternette bulunan en iyi Android hack uygulamalarından biri Leo Playcard'dır. Bu güçlü programı indirmek için kesinlikle hiçbir ücret ödemezsiniz. Leo PlayCard ayrıca müşterilerin satın alınan Android oyunlarını ücretsiz olarak indirmelerini kolaylaştırma gibi harika bir işleve sahiptir. Buna ek olarak, program Temple Run gibi ünlü oyunları kontrol etmek için kullanılabilirsiniz veya entegre edebilirsiniz. Ek olarak, kullanıcıların daha fazla mücevher, can veya oyun kartı kazanmalarına yardımcı olur.

Kullanıcılar Leo Playcard'ı kullanarak Temple Run da dahil olmak üzere çok sayıda oyunun güvenli çalışmasını engeller. Bundan sonra, yazılımı kullanıcıya normalden daha cömert bir şekilde ödeme yapacak şekilde ayarlamak kolaydır. Çevrimdışı RPG oyunları için, daha fazla bölüm geçişinin yanı sıra canlar, mücevherler ve oyun para birimleri (Temple Run) elde edebilirsiniz.

En iyi hile uygulaması dışında ne önerirsiniz?

En iyi 10 oyun hilesi uygulamaları demişken, sitemizde birçok oyun hakkında hile yazısı mevcut. Şimdi, Valorant Crosshair yazımıza da bakabilirsiniz. Günümüzde hala önemli olan bir oyundur kendisi. Ayrıca, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri de sitemizde mevcut. Sonuçta, yine önemli bir oyun ve sizin de hileye ihtiyacınız olacaktır. Sonra, Age of History 2 hile kodları da sitemizde var.

Ardından, Mount and Blade Warband hileleri rehber yazımıza da göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Bu da, kesinlikle önemli bir oyundur. Sonuçta, Mount and Blade gibi bir seri söz konusu. Dahası, hala büyük bir kitle, oyuna sık sık girmeye devam ediyor. Son olarak, GTA Vice City hileleri rehber yazımızı önerelim. Ardından da, en iyi hile uygulaması ile ilgili merak edeceğiniz sorulara geçelim.

En iyi hile uygulaması listesi ne işe yarar?

En iyi hile uygulamaları listemiz sayesinde, tam olarak bu kategorideki uygulamaları keşfedebilirsiniz. Zira, 10 adet uygulamaları verdik. Bu sayede, dikkatinizi çeken bir uygulamayı seçip bakabilirsiniz.

En iyi hile uygulaması listesini nasıl hazırladınız?

Şimdi paylaştığımız En iyi hile uygulamaları listesini hazırlarken birçok kaynaktan faydalandık. Hem kendi zevklerimizden hem de birden fazla kaynaktan bilgi topladık.

En iyi hile uygulaması listesine benzer listeler var mı?

Sitemizde, sizlere birçok oyunu tavsiye ettiğimiz listeler var. Hatta, en iyi hile uygulamaları dışında film tavsiyelerimiz dahi var. Uygulamaları ve film tavsiyelerimiz dışında, ayrıca hileler listelerimiz de var. Dahası, sistem gereksinimleri listelerimiz de mevcut. Bu sayede, bol bol bilgi almanız mümkün.

En iyi hile uygulaması listesi nedir?

Sizler için hazırladığımız bir listedir. En iyi hile uygulamaları listemiz içerisinde, detaylıca anlattığımız bir sürü uygulamalar yer almakta.

En iyi hile uygulaması gerekli miydi?

Sizler için şimdiye kadar birçok liste hazırladık. Zaten, daha önce bahsettiğimiz en iyi uygulaması yazımızda da bunu göreceksiniz. Elbette, En iyi hile uygulamaları listesi pek de şart sayılmazdı. Fakat, sizin sorularınıza yönelik listeler hazırladığımız için, bir nevi gerekliydi.

En iyi hile uygulaması dışında neye bakmalıyım?

Sizlere şimdiye kadar birçok tavsiye verdik. En iyi hile uygulamaları listemiz dışında da listelerimiz var. Sizlerle paylaştığımız en iyi oyunlar yazısına göz gezdirin. Fakat, nasıl bir uygulamaları istediğinize karar verdikten sonra bunu yapın. Bu sayede, aradığınız oyunu rahatça bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.