Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.11.2022

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar serimizde, bu sefer Battle Rifle konumuz. Bildiğiniz gibi, oyun içerisinde birçok kategoride silah var. Daha önce Assault Rifle önerisi vermiştik. Hatta, direkt olarak en iyi silah önerisi de vermiştik. Fakat şimdi, en iyi Battle Rifle ile ilgili bilgi vereceğiz. Sonrasında da, tabii ki bu silahı neden önerdiğimizi de anlatacağız. Sonuçta, sebepsiz yere bir öneri vermek saçma olurdu.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Battle Rifle hangisi?

  • En iyi silah tavsiyesi: FTAC Recon
  • FTAC Recon kilidi nasıl açılır: M4 ile 13. silah seviyesine ulaşın.

Call of Duty Modern Warfare 2 en iyi Battle Rifle FTAC Recon. FTAC Recon'un 10 mermilik temel şarjör boyutunun, kuşkusuz sınırlı olmasına rağmen sizi çok güçlü bir savaş tüfeği seçeneğinden caydırmasına izin vermeyin.

TTK (Time-To-Kill) söz konusu olduğunda, çoğu çatışmada iki atışta öldürme şansına sahipsiniz. Ancak, göğüs ve yukarısına ateş etmeniz koşuluyla. Ayrıca, kafadan vuruşlar doğrudan tek atışta öldürme anlamına geliyor. Bununla kaşınan bir tetik parmağınız olduğundan emin olun ve mevcut en güçlü silahlardan biriyle diğer oyuncuları parçalayacaksınız.

Bununla birlikte, şarjör boyutu sizin için bir endişe olması muhtemel. Bu sebeple, sahip olabileceğiniz herhangi bir cephane sorununa yardımcı olacak 15 mermilik şarjör seçeneği var. Sadece daha yavaş yeniden doldurma hızının farkında olun.

Oyunun Vault Sürümüne sahipseniz, tıpkı M4'te olduğu gibi, Call of Duty Modern Warfare 2 içerisindeki sezon öncesi en iyi Battle Rifle silahı olan FTAC Recon'a ve yukarıda bahsedilen daha büyük şarjör seçeneği de dahil olmak üzere tüm eklentilerine anında erişebileceksiniz. Lachmann-762, özellikle saldırı tüfeğine daha çok benzeyen bir savaş tüfeği arıyorsanız mükemmel bir alternatif önerisidir.

Lachmann-762 yarı otomatik modda ateş etmek üzere önceden ayarlanmıştır. Ancak silahı tutarken D-pad'inizdeki sol düğmeye basarak tam otomatik moda geçirebilirsiniz. Dahası, 30 mermilik şarjör eklentisiyle birleştiğinde 762'nin daha güçlü bir saldırı tüfeği gibi çalışmasını sağlar. Ayrıca, daha güçlü geri tepme modeli, uzun menzilli çatışmaları daha az avantajlı hale getirir.

Elbette bu bilginin yetersiz kalması mümkün. Bu durumda Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımızı incelemelisiniz. Bu yazıda sizler için genel olarak silahları ele aldık. Ayrıca en iyi silahları alfabetik olarak listeledik. Bu bölüm, en iyi silahlar bölümümüzün bir alt bölümüdür. Ana yazımızda başka silah başlıkları da var. Eğer yoksa, önünde sonunda onları da ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.