Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.11.2022

Diyelim ki, oyuna yeni başladınız ve Assault Rifle olarak en iyi silahı arıyorsunuz. Hatta, oyuna yeni başlamış olmanıza da gerek yok. Sonuçta, bu bilgi, herkesin ihtiyacı olması muhtemel bir bilgi. Eğer Call of Duty Modern Warfare 2 oynarken sezon öncesi aşamada en iyi Assault Rifle arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Şimdi, sizlere bu başlıktaki en iyi silahtan bahsedeceğiz. Ardından da, tabii ki detaylandıracağız. Bu sayede, oyuna girdiğinizde hangi silahı seçeceğinizi öğrenmeniz mümkün olacaktır. Dilerseniz, bir an önce detaylara geçelim çünkü öğrendikten sonra direkt olarak oyuna girmek gerek.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle hangisi?

  • En iyi silah tavsiyesi: M4
  • Kilidi nasıl açılır: Oyuncu seviyesi 4'e ulaşın.

 

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle seçeneği, şu anda M4. M4, özel ekipman ayarları açılınca gelir. Dahası, her yönden uygun bir seçenek olarak hizmet veren kullanımı kolay bir silahtır. Tüm oyuncular için iyi çalışan güçlü bir seçenektir.

Dayanıklılığı sayesinde sınıfının en iyisi olan bu Saldırı Tüfeği, hızlı tepkiler ve nokta atışı isabetle birleştiğinde Sezon 1'den önce Çok Oyunculu maçlara hükmetmenizi sağlayacak yüksek atış hızı ile güçlü durdurma gücü sunar. M4 şüphesiz çok oyunculu oyun oynarken yatırım yapmak ve özelleştirmek isteyeceğiniz bir silah çünkü kilidini açmak için çok kolay ve doğrudan bir yol var.

Vault Edition'a sahipseniz, birlikte verilen FJX Cinder Pack'in yardımıyla M4'ü özelleştirmek ve geliştirmek için çok çeşitli eklentilere hemen erişebileceksiniz. Ek olarak, senaryoyu bitirirseniz, çeşitli eklentilerle birlikte M4'ün bir planını hemen almayı seçebilirsiniz. Bu seçeneği her oyuncunun kullanması mümkün.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle önerimizi verdik. Tabii, bu bilginin yetmemiş olması mümkün. Bu durumda, yapmanız gereken şey Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımıza bakmak. Bu yazımızda, sizler için genel olarak silahlardan bahsettik. Ayrıca, başlık başlık da en iyi silahları listeliyoruz. Bu yazımız da, en iyi silahlar başlığımız için bir alt başlık. Ana yazımızda, başka silah başlıkları da var. Yoksa, zamanla ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare II nedir?

Şimdi, oyunu kısaca özetleyelim. Call of Duty Modern Warfare II, Infinity Ward tarafından geliştirildi. Ayrıca, Activision tarafından piyasaya sürüldü. Genel Call of Duty serisinin on dokuzuncu oyunu. Dahası, 2019 yeniden başlatmasının devamı niteliğindedir. Çıkış tarihi 28 Ekim 2022'dir.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Assault Rifle rehberimizde anlatacaklarımız bu kadar değil. Bu oyunda Modern Warfare serisinde, senaryo ve co-op modlarında gelişmiş yapay zeka sistemleri var. Dahası su fiziği, yüzme mekaniği ve yeniden yapılan bir araç sistemi de buna dahil. Yani, bir dizi tasarım geliştirmesi ve oynanış değişikliği yapıldı. Kayma iptali kalktı. Ayrıca, yeni oynanış öğeleri ve hareket stratejileri arasında yüzüstü dalış, manto ve çıkıntıya asılma var. Araba camlarından eğilme, tavana tırmanma ve araç kaçırma yeni araç oynanış özellikleridir. Yeni seviye atlama ve silah ustalığı sistemleri var. Bu sayede, oyuncular belirli eklentileri kendi oyun tarzlarına uyacak şekilde değiştirebilirler. Buna ek olarak, pratik yapmak için bir atış poligonu var. Bir de, tekrarı azaltmak için farklı dallarda silah platformları da var.

Modern Warfare II'nin çok oyunculu modundaki yeni oyun modları arasında, saldıran bir takımın bir rehineyi kurtarmaya çalıştığı, savunan bir takımın ise rehinenin etrafına bariyerler kurarak onları engellediği Prisoner Rescue ve iki takımın sınırlı sayıda canla bir paketi ele geçirmek için yarıştığı Knockout yer alıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.