Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.11.2022

Call of Duty Modern Warfare 2 çıkışı ile birlikte birçok yayıncı oyunu oynamaya başladı. Oyunu alabilenler de var, alamayanlar da. Fakat, siz de oyunu alanlardansanız, güzel bir haberimiz var. Zira, oyuna ara verdiğinizde bile içerik kazanmanız mümkün. Call of Duty Modern Warfare 2 Twitch drop ödüllerine izin veriyor. Yani, yayıncıları izlerken, birtakım ödüller kazanmanız mümkün. Şimdi, bu ödülleri nasıl alabileceğinizden bahsedeceğiz. Ayrıca, bu ödüller arasında Watchdog 141 Weapon Blueprint de yer alıyor.

Call of Duty Modern Warfare 2 Twitch drop kazanma

6 Kasım 2022 Pazar günü, mevcut tüm Modern Warfare 2 Twitch indirimleri sona erecek. Twitch Prime hesabınızı Activision hesabınıza bağlamalı, indirimlerin etkin olduğu herhangi bir Modern Warfare 2 Twitch yayınını toplam 60 dakika boyunca izlemeli ve ardından bu mevcut indirim grubuyla ilişkili tüm ödülleri talep etmelisiniz. Ayrıca, elde etmek için şu adımları izlemeniz gerekli:

  1. Henüz yapmadıysanız, bir Activision hesabı oluşturun.
  2. Twitch Prime almak için Amazon Prime Gaming hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayın.
  3. Twitch Prime hesabınızı Activision hesabınıza bağlayın.
  4. Drop özelliği etkin olan herhangi bir Modern Warfare 2 Twitch yayınını izleyin.

Twitch'te "MW2 drops" veya "Modern Warfare 2 drops" araması yaparak birçok farklı yayıncı bulabilirsiniz. MW2 droplarını etkinleştiren yayıncılar genellikle yayın açıklamalarında bundan bahsederler.

Yayını ilk izlemeye başladığınızda MW2 logolu sohbet çubuğunun yanında Twitch drop bildirimini arayarak yayıncının drop özelliğinin etkin olduğunu doğrulayın. Bu, söz konusu yayını izlediğinizde Modern Warfare 2 Twitch droplarına hak kazandığınızı gösterir.

Belirli izleme süresi kilometre taşlarına ulaştığınızda Twitch'te yeni Modern Warfare 2 ödülünüzü bildiren bir bildirim alacaksınız. Ödüllerinizi Twitch Envanterinizden almak için, üzerine tıklayın veya "Droplar"a gidin. Modern Warfare 2 Twitch Drop ödülleriniz alındıktan sonra görünür olacaktır. Ödüllerinizi göremiyorsanız, oyunu tamamen kapatın ve ardından yeniden açın.

Şu anda aktif olan Twitch drop ödülleri nedir?

  • 15 dakika süreyle izleyin ve Medallion 141 Charm ödülünü alın.
  • 30 dakika süreyle izleyin ve Death's Angel CC ve Reaper 141 Emblem ödüllerini alın.
  • 45 dakika süreyle izleyin ve Weapon Sticker ödülünü alın.
  • 1 saat süreyle izleyin ve Watchdog 141 Blueprint ödülünü alın.

 

Call of Duty Modern Warfare 2 Twitch drop ile ilgili her şey yazımız bu kadardı. Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 inceleme yazımıza bakmanızda fayda var. Hatta, oyunu almadan önce Call of Duty Modern Warfare 2 sistem gereksinimleri yazımıza da bir bakın. Dahası, rehber isterseniz Call of Duty Modern Warfare 2 tüm karakterlerCall of Duty Modern Warfare 2 Crossplay kapatma ve Call of Duty Modern Warfare 2 Double XP alma ve kullanma gibi yazılarımız da var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.