Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Discord ve benzeri uygulamalarda kullanmak üzere siz de bir profil fotoğrafı arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz demektir. Zira, bu yazımızda, sizlere anime pp önerilerimiz olacak. Şimdi sizlerle paylaşacağımız bu PP görsellerini, Discord veya benzeri uygulamalarda kullanarak, daha güzel görünebilirsiniz. Dahası, bu yazımızda yer alan profil fotoğrafı önerileri, aynı zamanda çiftler için de uygun. Yani, paylaşacağımız bu görselleri, sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşlarınızla birlikte kullanarak, ayrılmaz bir ikili haline gelebilirsiniz.

En iyi anime PP fotoğrafları önerileri:

Şimdi sizlerle paylaşmış olduğumuz bu galerimizde, 30 adet anime pp öneri görseli bulunuyor. Yani, fark edebileceğiniz üzere, her biri çift halinde. Yani, sevdiğiniz birisiyle birlikte kullanma şansınız da var. Ayrıca, bu profil fotoğraflarını, profil fotoğrafını değiştirmenize izin veren dilediğiniz her platformda kullanabilirsiniz.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Anime PP önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Anime PP önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, en iyi anime pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi couple pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi gamer pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi çizgi film pp önerilerimize de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Sonra, en iyi arkadaş PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi komik pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Şimdi, bir de Starfield hileleri yazımızı tavsiye edelim. Çünkü, günümüzün güncel bir oyunu ve birçok hilesini burada paylaştık. Sonra, Starfield Türkçe yama rehber yazımız da sizi bekliyor. Bu sayede, oyunu da rahat bir şekilde Türkçe oynarsınız. Son olarak da PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri ve Valorant Crosshair yazılarımız da sizleri bekliyor. Sadece ismi geçen oyunlarda değil, birçok farklı oyunda da işinizi görecektir. Şimdi, iyi eğlenceler dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.