Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.11.2022

Call of Duty Modern Warfare 2 çok oyunculu modu oynuyorsanız, kesinlikle iyi bir silah gerekli. Bu yüzden, birçok başlık altında en iyi silahlara bakmak gerekiyor. Sonuçta, kendi tarzımıza göre bir silah seçeceğiz. Şimdiye kadar Assault Rifle ve Battle Rifle başlıklarındaki en iyi silahlardan bahsettik. Şimdi ise, Call of Duty Modern Warfare 2 oyuncuları için sezon öncesi en iyi SMG tavsiyemizden bahsedeceğiz. Fakat, bu sefer birden fazla tavsiyemiz var. Çünkü, her silahın birbirinden farklı zirve noktaları var. Tabii, bütün silahlardan tek tek bahsedeceğiz. Siz de, şimdi anlatacaklarımıza göz gezdirin. Bu sayede, kendiniz için en iyi silahı seçebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi SMG hangisi?

  • En iyi silah önerisi: MP7 (VEL 46), FSS Hurricane veya MP5 (Lachmann Sub)
  • Nasıl açılır: MP7 / VEL 46 (oyuncu seviyesi 4), FSS Hurricane (FTAC Recon silah seviyesi 16), MP5 / Lachmann Sub (Lachmann-556 silah seviyesi 12)

 

Peki, neden?

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi SMG tavsiyesi zor bir konu. Zira, Hafif Makineli Tüfek (SMG) hızla genişliyor ve çok sayıda silah seçeneği var. İster VEL 46, ister FSS Hurricane, ister MP5 / Lachmann Sub kullanın, şu anda gerçekten yanlış yapamazsınız. Güçlü menzili, geri tepme kontrolü ve büyük şarjör boyutuyla FSS Hurricane ve biraz daha yüksek atış hızının yanı sıra güçlü hareket kabiliyeti ve kullanım özelliklerine sahip MP5 olarak da bilinen Lachmann Sub daha iyi seçeneklerdir.

Öte yandan VEL 46 güçlü bir rakiptir. Dahası, elde etmesi biraz zahmetli olan diğer iki önerinin aksine kolayca temin edilir. Örneğin, diyelim ki FSS Hurricane'i kullanmak istiyorsunuz. Önce FTAC Recon'u 16. seviyeye getirmeniz gerekir. Ayrıca, bu da seviye atlamış bir M4'ün kilidini açmanızı gerektirir. Ancak, Modern Warfare 2 Vault Edition'a sahipseniz, FSS Hurricane'i hemen kullanabilirsiniz. Ancak Lachmann Sub için bir ton daha silahın kilidini açmak gerek. Ayrıca, seviye atlarken için biraz daha yorulmanız gerekecek. Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi SMG tavsiyesi zor bir konu demiştik.

Lachmann-556 saldırı tüfeğinin kilidini açmak için önce oyuncu seviyesi 16'ya ulaşmalı ve ardından seviye 13'e ulaşana kadar Lachmann-762 savaş tüfeğini kullanmalısınız. Bundan sonra, Lachmann Sub'ın kilidini açmak için Lachmann-556'yı 12. seviyeye kadar kullanmanız gerek. Bunun ışığında, MP7'nin erişilebilirliği nedeniyle en çekici seçim olduğunu düşünebilirsiniz. Herhangi bir SMG seçiminde gerçekten yanlış yapamazsınız ve hepsi denemeye değer. Meta geliştikçe ve daha fazla eklentinin kilidi açıldıkça sizi sitemizde güncelleyeceğimize güvenebilirsiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi SMG tavsiyesi dışında ne var?

Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda, sizler için genel olarak silahlardan bahsettik. Dahası, başlık başlık da en iyi silahları listeliyoruz. Bu yazımız da, en iyi silahlar başlığımız için bir alt başlık. Ana yazımızda, başka silah başlıkları da var. Yoksa, zamanla ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.