Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.11.2022

Modern Warfare 2 yakın tarihlerde çıktı ve çıkışı ile bir sürü oyuncu çekti. Sonuçta, Call of Duty gibi köklü bir serinin oyunu. Hikayeyi bitiren oyuncular, daha sonra çok oyunculu modlara giriyor. Bu sayede, oyunun tadını sonuna kadar çıkarıyorlar. Oyunun çok oyunculu modunda hayatta kalmak için de, kesinlikle iyi bir silah tercihi şart. Fakat, bir sürü silah mevcut. Bu sebeple, Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Marksman Rifle yazımızı hazırladık. Böylece, oyun içerisindeki en iyi Marksman Rifle sınıfı silahı seçebileceksiniz.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Marksman Rifle hangisi?

  • En iyi silah tavsiyesi: SP-R 208
  • Nasıl açılır: Oyuncu seviyesi 7'ye ulaşın.

 

Modern Warfare 2'deki en özelleştirilebilir SP-R 208, şu anda mevcut en iyi nişancı tüfeğidir. Orta menzilde olduğu kadar uzun menzilde de etkili olan bir tüfektir ve uzun yakınlaştırmalı dürbünler ve diğer menzil ve mermi hızını artıran eklentilerle daha sonra buna eğilme yeteneğine sahiptir. Başlangıçta bir dürbünle birlikte gelmez ve atış başına yüksek hasar verir. Bu da mermileri göğse ve üstüne indirirken kolayca tek atışta öldürmeyle sonuçlanması mümkün hale getirir.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi Marksman Rifle tavsiyemizde bir şeye daha açıklık getirelim. Diyelim ki, daha yakın menzil avantajlarını tercih ediyorsunuz ve bu oyun tarzına yönelmek istiyorsunuz. Diğer silahların seviyesini yükselterek çeşitli kısa ve orta menzilli dürbünlerin kilidini açabilirsiniz. SP-R 208, oyunun açılış hafta sonu boyunca hayranların favorisi olarak ortaya çıktı. Ancak zaman geçtikçe, daha yüksek seviyelerde açılan diğer silahların bu düzeni bozması mümkün.

İki atışta öldürme özelliğine sahip EBR-14, bu slot için güçlü bir alternatif seçenektir. Dahası, etkinliğini artırmak için benzer şekilde ayarlamak mümkün. FTAC Recon Savaş Tüfeği ile aynı kategoriye aittir. Hangisini seçerseniz seçin, her ikisi de diğer birçok uzun menzilli seçeneğin aksine çok erken erişilebilen mükemmel seçeneklerdir. EBR-14 hemen kullanılabilirken SP-R 208 oyuncu seviyesi 7'ye ulaşmanızı gerektirir.

Call of Duty Modern Warfare 2 sezon öncesi en iyi silahlar yazımıza bakmanızda fayda var. Bu yazımızda, sizler için genel olarak silahlardan bahsettik. Dahası, başlık başlık da en iyi silahları listeliyoruz. Bu sayede, hangi silah sınıfını hedefliyorsanız, o sınıftaki en iyi silahı görmeniz mümkün. Sonuçta, en iyi silahların hedefimiz olması gerek. Yoksa, hayatta kalmak gerçekten zor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.