Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Sizlerle şimdiye kadar bir sürü profil fotoğrafı önerileri paylaştık fakat şimdiye kadar paylaştıklarımız arasında arkadaş odaklı pp önerilerimiz yoktu. Şimdi ise, tam olarak bu arkadaş pp önerilerinden bahsedeceğiz. Direkt olarak arkadaşların kullanabileceği ikili ve hatta üçlü profil fotoğrafı önerilerimiz var. Hatta, bu önerilerimizi de hemen aşağıda yer alan galerimizde görebilirsiniz. Birlikte profil fotoğrafı kullanmak istediğiniz arkadaşınızı da yanınıza alın ve galerimize kesinlikle birlikte göz gezdirin. Şimdi, dilerseniz direkt olarak bu galerimize geçelim.

En iyi arkadaş PP önerilerimiz:

Yukarıda sizlerle paylaştığımız arkadaş pp önerilerimize göz gezdirdiyseniz, ikili veya üçlü ekibinize dilediğinizi seçebilirsiniz. Ardından da, kullandığınız platform üzerinde profil fotoğraflarınızı değiştirerek, ne kadar yakın olduğunuzu dilediğiniz gibi gösterebilirsiniz. Bu sayede, platformdaki sizi tanıyan ve tanımayan insanlar da, sizin yakınlığınızı görecektir. Sonuçta, amaç da bu, değil mi?

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Arkadaş pp önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Arkadaş pp önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, arkadaş pp öneri yazımızı sonlandıralım.

En iyi arkadaş PP önerilerimiz bunlardı. Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi couple pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi gamer pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Sonra, en iyi çizgi film PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi komik pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Elbette, bu kadar bilgi yetmemiş olabilir. Bu durumda, Starfield hileleri ile Starfield Türkçe yama rehber yazılarımız da var. Dahası, bu oyunla ilgili birçok gizemi paylaştığımız bir yazımız da var. Starfield easter egg rehber yazımız net işinize yarayacaktır. Sonra, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri ve Valorant Crosshair yazılarımız da sizi bekliyor. Bu yazılarımızda da, birçok oyunda size fayda sağlayacak bilgiler mevcut.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.