Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Profil fotoğrafı seçmenin kesinlikle zorlaştığı bu dönemlerde, komik pp seçeneklerini araştırdık. Şu anda okuduğunuz bu yazımızda da, sizler için arayıp bulduğumuz komik içerikli profil fotoğrafı önerilerimizi paylaştık. Bütün komik profil fotoğrafı önerilerimizi, hemen aşağıda paylaştığımız galerimizde bulabilirsiniz. Ayrıca, bu profil fotoğraflarını olabildiğince çift olarak ayarlamaya çalıştık. Yani eşiniz, dostunuz, sevgiliniz veya arkadaşınızla birlikte seçebilir ve komik bir şekilde takılabilirsiniz. Şimdi, sizi bu galerimiz ile baş başa bırakalım.

En iyi komik PP önerilerimiz:

Daha önce de söylediğimiz gibi, paylaştığımız bu komik pp önerilerimizi sevdiğiniz biriyle seçmenizi öneririz. Zira, fark edebileceğiniz üzere, çift halinde görseller paylaştık. Bu sayede, rahatça eşiniz, dostunuz, sevgiliniz veya arkadaşınızla dilediğinizi seçebilirsiniz. Ardından da, profil fotoğrafı olarak ayarlayabilir ve yakınlığınızı gösterebilirsiniz. Şimdi, en çok merak edilen sorulara cevap verelim.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Komik pp önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Komik pp önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, komik pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi couple pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi gamer pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Sonra, en iyi çizgi film PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi arkadaş pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Tabii sitemizde sadece bunlar yok. Zira, Starfield hileleri yazımız da var. Bu yazımız da, günümüzün en güncel oyunlarından biri olan Starfield oynarken size büyük fayda sağlayacaktır. Dahası, Starfield Türkçe yama rehber yazımız da var. Bu sayede, oyunu Türkçe oynama şansına da sahip olabilirsiniz. Ardından, sitemizin en ünlü yazılarına da bakmanızda fayda olacaktır. Bunlardan bir tanesi, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız. Bu yazımızda, birçok oyunda size fayda sağlayacak bilgiler mevcut. Ayrıca, Valorant Crosshair rehber yazımız da mevcut. Burada da, sadece Valorant değil, başka oyunlarda da işinize yarayacak nişangahlar mevcut.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.