Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Eşiniz, sevgiliniz veya arkadaşınız ile kullanmak için çok uygun görseller, internet üzerinde kesinlikle bol bol mevcut. Biz de, bu yazımızda önce internet üzerinde araştırmamızı yaptık ve birtakım görselleri bir araya getirdik. Şimdi ise, sizlere en iyi couple pp önerilerimizden bahsedeceğiz. Yani, arkadaş, eş, dost veya sevgili ile kullanmalık, çift pp önerilerimiz var. Şu anda, bir an önce bu önerilere geçmek istiyorsanız, hemen aşağıda yer alan galerimize göz gezdirmeye başlayabilirsiniz. Zira, bütün önerilerimiz, bu galerimiz içerisinde yer alıyor. Yani, dilediğinizi seçip, arkadaşınızla, eşinizle, dostunuzla veya sevgilinizle doya doya kullanabilirsiniz.

En iyi couple PP önerilerimiz nedir?

Hemen yukarıda yer alan görsellerimize dilediğiniz gibi göz gezdirebilir ve kesinlikle istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün bu couple PP önerilerimizi, çift olarak yerleştirdik ve bu sayede, rahatça seçebilirsiniz. Artık, kiminle kullanmak isterseniz, birlikte karar verebilir ve hemen profil görseliniz haline getirebilirsiniz. Bu sayede, platform üzerinde bulunan diğer insanlar, sizin ne kadar yakın olduğunuzu hemen, rahatça anlayabilecektir.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Couple PP önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Couple PP önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, en iyi couple pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi gamer pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi çizgi film pp önerilerimize de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Sonra, en iyi arkadaş PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi komik pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Şimdi, en güncel oyunlardan birinden de bahsedelim. Zira, sitemizde birçok rehber yazısı mevcut. Bahsini ettiğimiz oyun Starfield ve Starfield hileleri yazımız ile önerimize başlayalım. Ardından, Starfield Türkçe yama rehber yazımız da var. Yani, oyuna başlayacaksanız, kesinlikle Türkçe de oynamak istersiniz. Bu rehber yazımız, tam olarak bu yüzden burada. Sonra, Valorant Crosshair yazımıza da bakmanızda kesinlikle fayda olacaktır. Çünkü, bir sürü nişangah ayarı paylaştık. Son olarak da, birçok oyunda işinize yarayacak PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımızı da önerelim ve arkamıza yaslanalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.