Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Şimdi, uygulamalarda kullanmak isteyebileceğiniz profil fotoğrafı seçmek gerçekten zor. Tabii, biz de bu zorluğun kesinlikle farkında olduğumuz için, sizler yerine araştırmalarımızı yaptık. Şu anda okumakta olduğunuz yazımız içerisinde bir galeri var. Bu galeriye göz gezdirerek, aradığınız çizgi film temalı PP görselini kesinlikle bulabilirsiniz. Dahası, galerimizde sadece tekli profil fotoğrafı önerileri bulunmuyor. Aynı zamanda, eşinizle, dostunuzla, sevgilinizle veya arkadaşınızla kullanabileceğiniz çift önerilerimiz var. Yani, ister tek başınıza kullanırsınız, isterseniz de eşinizle, dostunuzla, sevgilinizle veya arkadaşınızla seçebilir, onlarla birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede, bulunduğunuz platformdaki havanız da yerinde olur. Şimdi, lafı daha fazla uzatmadan, sizleri bu galerimiz ile baş başa bırakalım.

En iyi çizgi film PP önerilerimiz:

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz galerimize, ister tek başınıza, isterseniz de eşinizle, dostunuzla, sevgilinizle veya arkadaşınızla bakabilirsiniz. Hem kendinize uygun çizgi film pp görselini seçebilirsiniz hem de dilerseniz, sevdiğiniz kişiyle daha havalı görüne bilirsiniz.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Çizgi film pp önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Çizgi film pp önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, en iyi çizgi film pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi couple pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi gamer pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Sonra, en iyi arkadaş PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi komik pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Şimdi, Valorant Crosshair ve PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri rehber yazılarımızdan da bahsedelim. Zira, sitemizde önemli bir yere sahip olan 2 ayrı yazıdır kendileri. Kendinize özel nişangah arıyorsanız, kesinlikle efsane bir seçenek bulacağınıza emin olduğumuz bir yazımız var. Dahası, birçok oyunda işinize yarayacak türlü türlü başlıklara isim önerileri de paylaştık. Kendinize en uygununu seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.