Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Oyuncular olarak kendimize gerçekten güzel bir PP seçmekte kesinlikle çok zorlanıyoruz. Hatta uygulamalarda kullanmak için nasıl bir görsel kullanacağımızı şaşırdığımız zamanlar da bol bol oluyor. Şu anda sizlerle paylaştığımız bu yazımız da, tam olarak bu şekilde kararsız kalan oyuncuları sevindirecek cinsten. Zira, yazımızdaki galerimizde, gamer pp önerileri paylaştık. Dahası, paylaştığımız pp önerileri, çift halinde. Yani, platformlarda arkadaşlarınız, dostlarınız, eşiniz ve sevgilinizle kullanabileceğiniz bir sürü görsel var. Dilerseniz, sizi şimdi bu önerilerimiz ile baş başa bırakalım.

En iyi gamer PP önerilerimiz:

Gamer pp önerilerimiz, hemen yukarıda paylaştığımız galeride var ve kesinlikle göz gezdirmenizde fayda var. Tek başınıza da kullanabilirsiniz fakat bizim tavsiyemiz, bir arkadaşınız, eşiniz, dostunuz veya sevgilinizle kullanmanız. Zira, bu sayede daha havalı bir görüntü ortaya çıkacaktır. Sizi tanıyan, tanımayan herkes, ne kadar yakın olduğunuzu kesinlikle anlayacaktır. Bu sebeple, galerimize göz gezdirirken, yanınızda sevdiğiniz birinin daha olmasını tavsiye ederiz. Ardından ise, doya doya tadını çıkarabilirsiniz.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Gamer PP önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Gamer PP önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, en iyi gamer pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi couple pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi çizgi film pp önerilerimize de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Sonra, en iyi arkadaş PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi komik pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, Discord pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Dahası, Valorant Crosshair yazımıza kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, en iyi nişangah ayarlarını bu yazımızda paylaştık. Sonra, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız da mevcut. Bu sayede, kendinize en uygun nicki seçebilirsiniz. Ayrıca, başka oyunlarda da işinize yarayacaktır. Şimdi, iyi eğlenceler dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.