Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2023

Discord üzerinde kullanabileceğiniz pp önerileri arıyorsanız, şu anda doğru adrestesiniz. Zira, bu yazımızda, gerçekten çok ama çok fazla pp önerisi paylaşacağız sizlerle. Bunların her birini de, bu rehber yazımızda yer alan galerimizde görebilirsiniz. Yüzlerce pp önerisi, şu anda sizleri galerimizde bekliyor. Dilerseniz, şimdi galerimize göz gezdirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede, hızlıca bir seçim yapabilirsiniz. Böylece, uygulamada çok daha havalı görünebilirsiniz.

En iyi Discord PP önerilerimiz

Hemen aşağıda yer alan galerimizde, sizlerle şimdi paylaşacağımız yüzlerce pp önerisinden ilk 50 tanesi var. Öncelikle, bu ilk 50 görsele göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Şimdi, yukarıda sizlerle paylaştığımız ilk 50 görsele göz gezdirdiyseniz ve bir pp beğenmediyseniz, devamını paylaşalım. Zira, daha elimizde bol bol pp önerisi var ve hepsini paylaşacağız. Buyurun, bir 50 pp önerisi daha paylaşalım sizlerle.

Şu anda, sizlere toplamda 100 adet Discord PP önerisi paylaştık. İlk 50 görselin olduğu galerimize baktınız, bir şey bulamadınız diyelim ki. Bu, diğer 50 görselin yer aldığı galerimizde de güzel bir şey bulamamış olabilirsiniz. Sonuçta, bu bir zevk meselesi ve herkesin zevki aynı olmak zorunda değil. Şimdi, sizlerle 50 görselin olduğu başka bir galeri daha paylaşalım.

Şu anda, toplamda paylaşmış olduğumuz görsel sayısı, 150 oldu. Yani, şimdiye kadar galerilerimize eklemiş olduğumuz 150 görsel az mı geldi? Tabii ki elimizdeki görseller bu kadar değil. Elbette, biz de çok daha fazlasını paylaşacağız. Şimdi, bir başka 50 görsellik galerimizle sizi baş başa bırakalım.

Discord PP önerileri bu kadar mı?

Şimdiye kadar ise toplamda 200 görsel paylaştık, yani gerçekten çok fazla görsel var bu yazımızda. Diyelim ki, şimdiye kadar paylaştığımız 200 görselden herhangi birini beğenemediğiniz. Bir türlü çekici gelmemiş olabilir, gayet normal. Bu sebeple, biz de diğer görsellerimizi paylaşacağız. Hala, elimizde güzel pp önerileri var.

Artık, toplamda 250 adet görsel oldu. Yavaş yavaş bu pp önerilerine son getirme zamanı geliyor gibi görünüyor. Zira, sonu gelmez bu işin. Fakat, elbette bizdeki öneriler henüz bitmiş değil. Şimdi, sizlere 50 adet görselin olduğu bir başka galeri daha veriyoruz. Dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

Artık, toplamda 300 adet görsel oldu. Yani, daha fazla abartmamakta fayda var. Zira, bu 300 görsel arasından bir şeyleri illa ki sever ve beğenirsiniz. Beğendiğiniz görseli de, Discord pp görseliniz olarak ayarlar ve tadını çıkarırsınız. Biz de, bu yazımızdaki amacımıza ulaşmış oluruz. Fakat, yazımızı sonlandırmadan önce, 8 adet bonus pp önerimizi daha paylaşalım. Ardından da, aklınıza takılı kalmış olabilecek birkaç soruya cevap verelim.

PP nedir?

Yazımızda sizlerle paylaşmış olduğumuz PP önerilerini gösterdik fakat en önemli sorunun anlamından bahsetmedik. Şimdi PP, bir kısaltmadır. Hatta, anlamı ise, profil fotoğrafıdır. Ayrıca, açılım olarak merak eden takipçilerimizin de merakını giderelim. Şimdi, PP "Profile Picture" anlamında kullanılıyor. Tabii, bu kesinlikle bizim ülkemiz için geçerli. Aynı zamanda, başka şekilde de kısaltılıyor fakat bu sorumuzun cevabı, o kısaltma değil. Discord pp önerileri yazımızın devamında kesinlikle anlatacağız.

PP ile aynı anlama gelen başka kısaltma var mı?

Discord pp önerileri yazımızda bahsetmemiz gerekten bir soruyu daha kesinlikle yanıtlamamız şart. Elbette var. Her ne kadar ülkemizde PP olarak kullanılıyor olsa da, yurt dışındaki kaynaklarda daha farklı bir kısaltma ile karşınıza çıkacaktır. Zira yurt dışında, daha çok PFP olarak kısaltılarak kullanılmaktadır.

PFP nedir?

Şimdi, sizlere PP'nin anlamından bahsettik. Hatta, sonrasında bir de yurt dışında nasıl kullanıldığını dile getirdik. Fakat, daha yeni bahsettiğimiz PFP'nin anlamını net bir şekilde açmadık. Önce, PFP'nin bizim kullandığımız anlamından bahsedelim. Yani, PFP'nin anlamı, "profile picture". Tabii ki, PFP'nin başka bir açılımı da var. Diğer açılımı ise, "picture for proof". Biz, bu yazımız içerisinde kesinlikle profil fotoğrafı anlamında kullandık. Zira, bu tarz konularda daha çok profil fotoğrafı anlamında kullanılıyor. Yani, PP de olur, PFP de olur. Nasıl dile getirmek istediğiniz, kesinlikle tamamen size kalmış durumda. Yani, istediğiniz gibi kullanabilir, dilediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bu şekilde de, Discord pp öneri yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca, dilerseniz en iyi anime pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Dahası, en iyi couple pp önerilerimiz de sitemiz üzerinde var. Ayrıca, en iyi gamer pp önerilerimize de göz gezdirebilirsiniz. Sonra, en iyi çizgi film PP önerilerimize de bakabilirsiniz. Hatta, en iyi arkadaş pp önerilerimiz de sitemizde yayında. Bir de, en iyi komik pp önerilerimize kesinlikle bakmalısınız.

Sonra, sitemizdeki oyunlarla ilgili yazılarımız da size fayda sağlayacaktır. Örneğin, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız da sizleri bekliyor. Sonra, günümüzün güncel oyunlarından biri hakkında da yazılarımız var. Şu anda, Starfield Türkçe yama ve Starfield hileleri yazılarımız da bir sürü içerikle karşınızda. Son olarak da, Valorant Crosshair rehber yazımızda, sizi bekleyen bir sürü nişangaha da değinelim. Bu şekilde de, sizi yazılarımızla baş başa bırakalım. İyi eğlenceler şimdiden!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.