Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.01.2023

IGN ekibi, Wo Long Fallen Dynasty için 10 dakikalık yeni bir oynanış gösterdi. 3 Mart'ta Team Ninja'nın yeni aksiyon-RPG'si Wo Long Fallen Dynasty PC'de çıkacak. Sürükleyici, aksiyon dolu roman Wo Long Fallen Dynasty'de isimsiz bir milis, iblislerin Üç Krallık'ta terör estirdiği Geç Han Hanedanlığı'nın acımasız fantastik yeniden anlatımında hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. Oyuncular korkunç yaratıklar ve karşıt güçlerle savaşmak için Çin dövüş sanatlarına dayalı kılıç kullanacaklar.

Wo Long Fallen Dynasty oynanış videosu bizlerle

Bu oyunda oyuncular morallerini yükseltmek ve içlerindeki gücü ortaya çıkarmak için tehlikeli düşmanların üstesinden gelmelidir. Ayrıca, oyuncular beş aşamalı savaş taktikleri gibi yeni stratejiler kullanarak zorlukların üstesinden gelecekler. Oyunun bazı rakipleri ve savaş teknikleri bu yepyeni oynanış videosunda gösteriliyor. Ayrıca oyunun çevresine de bir göz atıyoruz.

Sitemizde, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, FIFA 23 TOTY çıkış tarihi gibi bir yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, System Shock Remake çıkış ayı gibi haberlerimiz de var. Tabii, Payday 3 çıkış tarihi aralığı haberimize de bakmanızı tavsiye ederiz. Sonra, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkındaki rehber yazımız da mevcut. Bir de, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı yazımız var. Unutmadan, Starfield Game Pass çıkış tarihi yazımıza da bir bakın.

Peki, nasıl bir oyun?

Wo Long Fallen Dynasty adlı yakında çıkacak bir aksiyon-rol yapma video oyunu Team Ninja ve Koei Tecmo imzasıyla geliyor. Şu anda oyunun 3 Mart 2023 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S'de piyasaya çıkacak.

Wo Long Fallen Dynasty bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyuncular kendi oyuncu avatarlarını tasarlar ve oyunun başında beş "aşamadan" birini seçer. Oyunda yakın mesafeli saldırılar için iki seçenek vardır. Oyuncular savaşta başarılı olmak için yakın dövüş silahlarını saldırıları saptırmak için kullanmalıdır çünkü bunu yapmak rakibin saldırılarına karşı koymalarını sağlayacaktır. Her düşmanın "Moral derecesi", dövüş çatışmasının ne kadar zor olacağını belirler. Daha zorlu düşmanlar tarafından daha değerli ganimetler düşürülecektir. Oyuncuların ruh göstergesi, yakın mesafeli saldırılar yaptıkça kademeli olarak dolacaktır. Bir noktada, oyuncular kendilerine benzersiz savaş manevraları kullanma veya element büyüleri yapma yeteneği veren "ruh saldırıları" başlatabilirler. Buna ek olarak, oyuncuların seçebileceği beş "İlahi Canavar" - Qilin, Baihu, Qinglong, Zhuque ve Xuanwu - mevcuttur. Bu yaratıklar oyunculara savaşta yardımcı olabilir veya "İlahi Canavar Rezonansı" aracılığıyla onlara pasif avantajlar sağlayabilir.

Oyun, Nioh'a benzer şekilde temel olarak doğrusaldır. Savaş Bayrakları oyunun çevresine dağılmıştır ve oyuncular ilerledikçe bunlarla karşılaşırlar. Bu bayraklar oyuncular tarafından oyunlarını kaydetmek veya karakterlerinin seviyesini yükseltmek ve oyunun bir tür deneyimi olan "Hakiki Qi "yi kullanarak yeni beceriler kazanmak için kullanılabilir. Wo Long, Nioh serisinin aksine, savaşı ve keşfi daha kolay hale getiren bir atlama düğmesine sahiptir. Oyunun işbirliğine dayalı çok oyunculu modunda, oyuncular savaşta kendilerine yardım etmesi için bir arkadaşlarını çağırabilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.