Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.03.2023

Sınırsız mermi, ilk Resident Evil 4 içerisinde mevcut olan en iyi geliştirmelerden biriydi. Oyunda, rastgele mermi veya roket ateşleyerek kaosun tadını çıkarma şansınız vardı. Yine de, Resident Evil 4 Remake için sınırsız mermi yükseltmelerini nasıl elde edeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. İşte burada biz devreye giriyoruz. Resident Evil 4'teki her bir silah belirli önkoşulları yerine getirmenizi gerektiriyor. Bu yüzden, güçlendirmeyi elde edebileceğiniz silahların yanı sıra bu silahların kilidini nasıl açacağınızı da gözden geçireceğiz. Bu nedenle, Resident Evil 4'ün bölümlerini Resident Evil 4 NG+'ta tekrar oynuyorsanız bu silahlardan birine ihtiyacınız olacak.

Resident Evil 4 Remake sınırsız mermi nasıl olur?

Belirli ön koşulları tamamladıktan sonra, sınırsız cephaneye sahip üç silah kazanmak, Resident Evil 4 Remake için sonsuz cephaneye erişmenizi sağlayacaktır:

  • Sınırsız Rocket Launcher – New Game Plus'ta 2.000.000 ptas karşılığında satın alın almanız gerek.
  • Sınırsız Chicago Typewriter – Professional'da A derecesi alın, oyunu bitirin ve ardından özel yükseltmeyi satın almak için Merchant'a 30 Spinel ödeyin.
  • Sınırsız Handcannon – Merchant'ın benzersiz yükseltmesine erişmek için oyunu herhangi bir bonus silah kullanmadan Professional zorluk seviyesinde tamamlayın.

 

Sınırsız Rocket Launcher bu silahlar arasında elde etmesi en kolay olanıdır. Çünkü karşılamanız gereken herhangi bir özel koşul yoktur. Ancak, silahlarınızın çoğunu satabilir veya fiyatı düşürmek için parayla satılan bir roketatar tılsımı satın alabilirsiniz. Yine de 2 milyon ptaya mal oluyor. Diğer iki silahı elde etmek daha zor çünkü oyunu Professional'da tamamlamanız ve belirli kriterleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, ilk oyunun aksine, tüm silahların sonsuz cephanesi yoktur. Bu nedenle, ya bunlardan birine bağlı kalmalı ya da başka bir seçenek denemelisiniz.

Resident Evil 4 Remake sınırsız mermi rehber yazımız bu şekildeydi. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlıkta yazı sizleri bekliyor. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Şimdi, konumuz zaten halihazırda Resident Evil 4 Remake. Bu yüzden, şimdi sizlere bu yazılarımızı önerelim. Önce, Resident Evil 4 Remake içerisinde kaç bölüm var yazımız mevcut.  Ardından, Resident Evil 4 Remake en iyi silahlar yazımızı önerelim. Sonra, Resident Evil 4 Remake bütün silahlar rehber yazımız var. Bu rehberimizde, bütün silahları listeledik. Şimdi, Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar sorusuna yanıt getirdiğimiz yazımız var. Daha sonra da, Resident Evil 4 Remake içerisinde köpek nasıl kurtarılır yazımız sizleri bekliyor. Bir de, Resident Evil 4 Remake seslendirme sanatçıları listesi var.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake sınırsız mermi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.