Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.03.2023

Resident Evil 4 Remake envanter alanı konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Peki oyunda nasıl daha fazla yer açacağınızı bilmek ister misiniz? Attaché Case'inizdeki yeri artırmak, Resident Evil'in bu yeniden yapımında önceki Resident Evil oyunlarında olduğundan biraz farklı işliyor. Hatta, tıpkı 2005'teki orijinal Resident Evil 4'te olduğu gibi. Bununla birlikte, deneyimli oyuncular Resident Evil 4 Remake'in nasıl çalıştığını bileceklerdir. Ancak, yeni olanlar için, bu yazı size güncellemelerin ne kadar önemli olduğu ve bunları durumunuz için nereden ve ne zaman edinebileceğiniz hakkında kısa bir genel bakış sağlayacaktır. Daha sonra Resident Evil 4'ün tüm hikayesini tamamlamaya yeterince hazır olabilirsiniz.

Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar?

Resident Evil 4 Remake'te, Attaché Case için envanter alanınızı genişletmek amacıyla oyun boyunca Tüccardan alan yükseltmeleri satın almanız gerekir. Her Ataşman Çantası depolama yükseltmesinin maliyeti 10.000 ptas artarak envanter alanınızı birkaç satır ve sütun artırır. Birkaç Resident Evil 4 Remake bölümünden sonra, bu envanter alanı yükseltmelerinden ilki Tüccarın "Satın Alma" bölümünde görünür ve bir sonraki de mağazasında görünür. Sonuç olarak, deponuzu düzenli olarak yükseltebileceksiniz. Yükseltmelerin menüde nasıl göründüğünü görmek için "ZaFrostPet" tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda ilk yükseltmeyi görebilirsiniz:

Daha zorlu Resident Evil 4 zorluk seviyelerine geçtiğinizde, envanterinizi yükseltmek çok önemli olacak. Çünkü olabildiğince çok malzeme, silah ve bıçak bulundurmanız gerekecek. Geliştirmeler aynı zamanda en iyi Resident Evil 4 Remake silahlarının tümünü çantanıza sığdırmanıza yardımcı olabilir, böylece onları savaşta ve Resident Evil Remake patronlarına karşı kullanabilirsiniz. Resident Evil 4 Remake envanter alanı artırma rehberimiz bu kadardı. Ancak, sitemizde daha bir sürü yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake envanter alanı artırma yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.