Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.03.2023

Capcom'un yeni çıkardığı Resident Evil 4 Remake ile bağlantılı yeni bir sızıntı, yolda olan DLC için bir işaret niteliğinde. Son yıllarda neredeyse her yeni Resident Evil oyunu sonunda lansman sonrası içeriğe sahip oldu. Capcom henüz RE4'te de durumun böyle olacağını resmi olarak belirtmedi. Ancak, oyunun kendi içindeki dosyaların bu iddiayı çoktan ortaya onayladığı görülüyor.

Resident Evil 4 Remake Seperate Ways DLC paketi yolda

Gosetsu adlı bir veri madencisi tarafından Resident Evil 4'ün dahili dosyalarında "Another Order "dan bahsediliyor. Bu size bir şey ifade etmiyorsa, Another Order, ilk Resident Evil 4'teki ekstra senaryo modu olan "Separate Ways" için kullanılan Japonca terimdir. Separate Ways, RE4'ün olayları arasında kendi anlatısını geliştiren Ada Wong'un kişiliğine odaklanıyordu. Şu anda Resident Evil 4'ün bu yeni sürümüne dahil değil. Fakat, oyunun dosyalarında Separate Ways'ten bahsetmeleri, böyle bir eklentinin gelebileceğini gösteriyor.

İnanılmaz bir şekilde bu, Separate Ways'in Resident Evil 4 Remake için potansiyel DLC olarak ilk kez dile getirilişi değil. Saygın bir Resident Evil sızıntısı Capcom'un daha yeniden yapım yayınlanmadan önce gelecekteki bir sürüm için ekstra kampanya üzerinde çalıştığını iddia etmişti. Bu Separate Ways yeniden yapımının nihai tasarımı henüz bilinmese de, modun ana oyuna dahil edilmemesinden dolayı hayal kırıklığına uğrayanlar için çok uzun süre yok olmayacak gibi duruyor. Resident Evil 4 Remake şu anda PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PS5'te mevcut durumda. Haberimizin bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde çok daha fazları mevcut. Şimdi, sizlerle diğer yazılarımızı paylaşma zamanı.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Önce, Resident Evil 4 Remake en iyi silahlar yazımızı önerelim. Sonra, Resident Evil 4 Remake bütün silahlar rehber yazımız var. Bu rehberimizde, bütün silahları listeledik. Şimdi, Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar sorusuna yanıt getirdiğimiz yazımız var. Ardından, Resident Evil 4 Remake içerisinde köpek nasıl kurtarılır yazımız sizleri bekliyor. Daha sonra da, Resident Evil 4 Remake seslendirme sanatçıları listesi var.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake Seperate Wats DLC sızıntısı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.