Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.02.2023

Elbette, Hogwarts'taki ilk yılınıza başlarken bir eve atanacaksınız. Peki Hogwarts Legacy Seçmen Şapka testi tam olarak nedir ve çevrimiçi seçeneklerden farkı nedir? Görülen diğer her şeyden farklı olduğu ve aslında başka yerlerde başarabileceğiniz şeylere kıyasla yoğunlaştırılmış olduğudur. Ancak bu, özellikle Hogwarts Legacy ortak odalarının en iyi seçimini istiyorsanız, hala akıllıca bir seçim olmadığı anlamına gelmez. Hogwarts Legacy sınavı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için okumaya devam edin.

Hogwarts Legacy Seçmen Şapka rehberi

Oyunun Hogwarts Legacy sıralama şapkası testinde sadece bir soru var.

  • "Seçmen şapka sizde ne hissediyor?" - Cesaret, Merak, Sadakat, Hırs (Daring, Curiosity, Loyalty, Ambition)

Bu, düzinelerce soru içeren çevrimiçi testten çok daha az uzunluktadır. Hangi eve gireceğiniz hangi seçeneği seçtiğinize bağlıdır. Slytherin cesaretiyle, Hufflepuff merakıyla, Gryffindor sadakatiyle ve Ravenclaw hırsıyla tanınır. Seçeneği belirledikten sonra gerçekten o evin bir parçası olmak istediğinizden emin olmak için bir dakikanız olacak çünkü daha sonra fikrinizi değiştiremezsiniz. Başlamadan önce hangi Hogwarts Legacy evinin bir parçası olmak istediğinize karar verin. Hogwarts Legacy Seçmen Şapka rehberi bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Hogwarts Legacy Seçmen Şapka rehberimizi sonlandırmadan önce, size başka tavsiyelerimiz de var. Önce, Hogwarts Legacy Twitch dropları ile ilgili haberimize bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ardından, Hogwarts Legacy hikayesi hangi yılda geçiyor sorusunu yanıtladığımız bir yazımız var. Oyuna başlamadan önce, kesinlikle bakmanız gereken yazılarımız bunlar. Tabii, daha birçok yazımız var. Mesela, Hogwarts Legacy arkadaş sistemi rehber yazımız da sizleri bekliyor.

Şimdi, Hogwarts Legacy Fan Club rehber yazımıza bir göz gezdirin. Bu yazımızda, ücretsiz alabileceğiniz eşyalardan bahsettik. Sonra, Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor diye merak edenler için de soruyu yanıtladık. Şimdilik, bu kadar olsun. Artık, başka rehberlerimizde görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.