Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.02.2023

Herkes cübbelerini giyerek en yeni Büyücülük Dünyası oyununun çıkışına hazırlanıyor. Ancak özel Hogwarts Legacy Fan Club eşyaları nasıl elde edeceğinizi biliyor musunuz? Bu oyun içi eşyalar hayran kulübü üyeleri ve yeni üyeler alacak. Oyun artık hazır olduğuna ve Hogwarts Legacy ev seçim sürecine katılmaya ve ünlü sihir okulundaki ve çevresindeki insanlarla tanışmaya hazırlandığınıza göre, seriye olan bağlılığınızı göstermek ve bazı benzersiz eşyalar almak isteyeceksiniz. Şimdi, Hogwarts Legacy'de bunu nasıl başaracağınızı aşağıda anlattık.

Hogwarts Legacy Fan Club eşyaları nasıl alınır?

Hogwarts Legacy Fan Club'a katılabilirsiniz, hesabınızı bağlayabilirsiniz ve cübbe ve maske gibi özel ürünler kazanabilirsiniz. House Fan-atic School Robe ve Beaked Skull maskesi, Hogwarts Legacy Fan Club'a katılmanın iki ödülüdür. Wizarding World web sitesi kayıt işleminin mümkün olduğu yerdir. Buradan başlayabileceğiniz Seçmen Şapka testini kullanarak Hogwarts Evinizi belirleyebilirsiniz. Buna katılabilmeniz için bir hesabınızın olması gerekir.

Daha sonra, eşyalarınızı ve ev tercihinizi nihai ev seçiminizi etkileyeceği oyuna getirebilirsiniz. Hogwarts Legacy'yi oynamak için kullanacağınız sisteme bağlı olarak, platformlarınızın WB Games hesabınıza bağlı olduğundan emin olmanız gerekir. Bundan sonra, ödülleriniz oyun içinde sizin için hazır olacaktır. Tabii, siz de bu sayede yeni eşyalarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Sonuçta, o kadar emek verdiniz. Ekmeğini de yemek gerek, değil mi? Şimdi, Hogwarts Legacy Fan Club eşyaları bir yana, size başka tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Hogwarts Legacy asa seçimi konusunda çok özgür bırakmayacak. Bunu bilmenizde kesinlikle fayda var. Çünkü başta seçtiğiniz asaya önem göstermeniz gerekecek. Sonra, Hogwarts Legacy kaç saat sürüyor diye merak ediyorsanız, yanıtladık. Sonuçta, belli bir zamanımızı alacak ve ne kadar alacağını bilmemiz de şart. Biz de, bütün bildiklerimizi, bu yazımızda anlattık. Ardından, Hogwarts Legacy erken erişim nasıl olacak diye de merak ediyor olabilirsiniz. Aklınızda böyle bir soru işareti varsa, kısaca bahsettik. Hogwarts Legacy Fan Club eşyaları rehber yazımızı bitirmeden, birkaç tavsiye daha verelim.

Bir de, Hogwarts Legacy tüm büyüler rehber yazımız var. Oyunda bildiğimiz tüm büyüleri listeledik. Sizleri bekleyen gayet fazla büyü var. Son olarak da, Hogwarts Legacy binaları ile ilgili bilgi verdiğimiz yazımızı önerelim. Zira, oyunun önemli bir başlığı da tam olarak bu. Şimdi, sizlere veda edelim. Başka yazılarımızda görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.