Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.02.2023

Hogwarts Legacy bu hafta, 10 Şubat'ta PC, PS5 ve Xbox Series konsollarında piyasaya çıkıyor. Deluxe Edition müşterileri 7 Şubat'tan itibaren erken erişim hakkına sahip olacak. WB Games ve Avalanche Software, oyunun çıkışına kadar katılımcılara ödüller verecek bir dizi Hogwarts Legacy Twitch droplarını duyurdu. Hediyeler arasında oyun içi kullanım için kozmetikler de bulunuyor. Kozmetikler şunlardır: Lilac Assemble, Carmine Bol Lightning Scarf, Urchin Hat ve Silver-Eyed Dragon Glasses. Bunları elde etmenin tek yolunun bu olup olmadığı bilinmiyor.

Hogwarts Legacy Twitch dropları ile oyuncuları mutlu edecek

Bu kozmetikleri elde etmek için ne yapmalısınız? Öncelikle, bir Twitch hesabınızın olması, giriş yapmış olmanız ve Twitch düşmelerinin etkin olduğundan emin olmanız gerekir. Bundan sonra, bir yayıncının oyunu oynamasını izleyerek 30 dakika geçirmelisiniz. Dört üründen birini 30 dakika sonra almalısınız. Dört ürünün tamamını elde etmek için Hogwarts Legacy yayınlarında iki saat geçirmelisiniz. Ödülü kazandıktan sonra Twitch envanterinizde talep edin. Buradan, WB Games hesap web sitesinin Bağlantı sayfasını ziyaret edin ve WB Games profilinizi Twitch profilinize bağlayın. Eğer ilkine sahip değilseniz bir tane oluşturmanız gerekecektir.

Hogwarts Legacy 10 Şubat'ta PC, PS5, Xbox Series S ve Xbox Series X'te satışa sunulacak. 4 Nisan'da Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch'te de erişilebilir olacak. Bugün, oyunun incelemeleri gelmeye başladı ve şu an itibariyle, bu ilk incelemeler oyunun mükemmel Metacritic derecelendirmesine katkıda bulundu. Hogwarts Legacy Twitch dropları bir yana, bu acı günümüzde bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Hogwarts Legacy Twitch dropları yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.