Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.01.2023

Yıl 2023 ve oyun stüdyoları da dahil olmak üzere herkes birbirine mutlu bir yeni yıl diliyor. FF severler için Final Fantasy 16 Twitter hesabı yeni bir görsel ile yılbaşı kutladı Popüler Final Fantasy serisi, güzel reklam grafiklerinin yanı sıra mükemmel hikaye anlatımı ve renkli ortamlarıyla ünlüdür. Square Enix, Final Fantasy 14 gibi oyunlar için etkinlikler ve önemli yamalar için düzenli olarak sanat eserleri sağladığı gibi, piyasaya sürülmeye yakın oyunlar için de bu sanat eserlerini sağlıyor.

Yeni yılbaşı temalı Final Fantasy 16 görseli nasıl?

FF16'nın ana karakteri Clive Rosfield ve sırdaşı Jill Warrick bu özel posterde tasvir ediliyor. Bir tür duvarı tasvir ediyor gibi duruyor. Fakat, insanların neyin üzerinde durduğu veya belirsiz. Tweet aynı zamanda Final Fantasy 16'nın daha önce bildirildiği üzere 22 Haziran olarak planlanan çıkış tarihine de gönderme yapıyor. Oyun ilk etapta yalnızca PS5'te satışa sunulacak.

Yayımlanan Twitter gönderisinde, "Yeni yılınız kutlu olsun! Son olarak, #FF16 bu yıl 22 Haziran 2023 tarihinde çıkacak! Bu yıl pek çok bilgi yayınlayacağız. Bu nedenle bizi izlemeye devam edin." şeklinde açıklama yer aldı. Tabii, bu açıklamayı Google Translate ile çevirdik. Bu yüzden, yanlış veya eksik çevirmiş olma ihtimalimiz de söz konusu.

Bütün bunlar bir yana, çıkış tarihi daha önce aslında ortaya çıkmıştı. Şimdi, Final Fantasy 16 çıkış tarihi aslında belliydi. Fakat, tekrar bir değinme, gönderme yaptılar. Anlaşılan, bu sayede çıkış tarihini iyice öğrenmemizi istiyorlar. Ama gerçekten insanın aklına bir sürü soru işareti geliyor. Zira, şimdiden çıkış tarihi verilen bir oyun oldu kendisi. Geri kalan süreçte bizi nasıl heyecanlandıracaklar? Bizlere neler gösterecekler ki de heyecanlanalım? Gerçekten fazlasıyla merak ediyoruz.

Ayrıca, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı rehber yazımıza da göz gezdirmeyi unutmayın. Bir de, Starfield Game Pass çıkış tarihi ne zaman yazımız sizleri bekliyor. Dahası, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkında da bildiklerimizi paylaştık. Bütün bunlar bir yana, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimizi yaptık. Tavsiye isterseniz de, En iyi oyunlar 2022 yazımız sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.