Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.01.2023

Wo Long Fallen Dynasty için IGN tarafından yayınlanan son oynanış videosunda bir boss dövüşü yer alıyor. Bu videodaki erken oyun boss'u, genellikle Dağlar ve Denizler Klasiği olarak bilinen eski Çin eseri Shan Hai Jing'den uydurma bir karakter olan Aoye. 3 Mart'ta Team Ninja'nın bir sonraki ruhlarla doğan aksiyon-RPG oyunu Wo Long Fallen Dynasty PC'de çıkacak.

Yeni Wo Long Fallen Dynasty oynanış videosunda boss savaşı var

Açıkçası, paylaşmış olduğumuz videoya bakacak olursak, heyecan verici duruyor. Tabii, doğal olarak bu da bizi sabırsız bir hale getiriyor. Fakat, ne yazık ki oyunun çıkmasına daha var. Bu sebeple, şimdilik oynanış videosu ile yetineceğiz. Ayrıca, neyse ki oyunun çıkmasına da pek fazla bir şey kalmadı.

Sürükleyici, aksiyon dolu Wo Long Fallen Dynasty romanında isimsiz bir milis, iblislerin Üç Krallık'ta terör estirdiği Geç Han Hanedanlığı'nın acımasız fantastik yeniden anlatımında hayatta kalmak için savaşmak zorundadır. Oyuncular korkunç yaratıklar ve karşıt güçlerle savaşmak için Çin dövüş sanatlarına dayalı kılıç kullanacaklar. Bu oyunda oyuncular morallerini yükseltmek ve içlerindeki gücü ortaya çıkarmak için tehlikeli düşmanların üstesinden gelmelidir. Ayrıca, oyuncular beş aşamalı savaş taktikleri gibi yeni stratejiler kullanarak zorlukların üstesinden gelecekler.

Fakat, oyun hakkında daha fazla şey merak ediyorsanız, Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımıza bakabilirsiniz. Dahası, Wo Long Fallen Dynasty Game Pass oyunları arasında var mı yazımız da var. Bu yazımız sayesinde de, oyunun Game Pass'te olup olmayacağını öğrenebilirsiniz. Bütün bunlar dışında, sitemizde daha birçok yazı paylaşıyoruz sizlerle.

Şu anda, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri yazımıza bakabilirsiniz. Ayrıca, STALKER 2 Heart of Chornobyl sistem gereksinimleri yazımız da sizleri bekliyor. Her 2 oyun da, gerçek birer canavar istiyor. Gereksinimlere bakarken, dikkat edin. Sağlığınıza bir şey olsun istemeyiz. Dahası, Battlefield 1 sistem gereksinimleri yazımız da var. Sonra, PUBG sistem gereksinimleri yazımızı da tavsiye ederiz. Fakat, en çok Elden Ring sistem gereksinimleri yazımızı tavsiye ederiz. Sonuçta, yılın oyunu söz konusu. Bir de, Wanted Dead sistem gereksinimleri yazımız var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.