Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.01.2023

Xbox Game Pass ve PlayStation Plus zaten sürekli söz konusu olan paketler. Fakat, bunlarla birlikte Ubisoft+ gibi bir paket de var. Ayrıca, şu anda piyasadaki en iyi performans gösteren video oyunu abonelik hizmetlerinden biri. Kullanıcılar, Assassin's Creed Valhalla ve Tom Clancy's Rainbow Six Extraction gibi sürekli genişleyen Ubisoft oyun kütüphanesine ayda yaklaşık 15 dolar karşılığında erişebiliyor. Ubisoft+, PlayStation Plus veya Xbox Game Pass'in aksine herhangi bir abonelik kademesine sahip değil. Ancak Polonyalı ünlü video oyunu perakendecisi GOG araştırması bunun aksini gösteriyor. Anketin olası katılımcılara yönelttiği sorulardan biri dikkat çekti. Buna göre, Ubisoft+ için yeni seviyeler yolda olma ihtimaline sahip.

Ubisoft+ için yeni seviyeler yolda olabilir

Ubisoft+ için yeni seviyeler nasıl olacak?

Ankette belirtilen katmanların hiçbirinin Ubisoft tarafından resmi olarak onaylanmadığını belirtmek önemlidir. Bu nedenle bu bilgilere dikkatle yaklaşmak muhtemelen en akıllıca hareket olacaktır. Kullanıcı u/hector_evil haberi Reddit'te bizimle paylaştı. Ayrıca, bir GOG anketinin bağlantısı verdi. Anketin 21. sorusu gerçekten ilginç bir konuyu gündeme getiriyor. Hayranların şu anda oyunlarla ilgili hangi planlara ya da hizmetlere abone olduklarını soruyor.

Ubisoft Plus Gold, Ubisoft Plus Ultimate ve Ubisoft Plus Deluxe başta olmak üzere sayılmayan üç Ubisoft+ üyeliği, dürüst olmak gerekirse sektördeki büyük şirketler söz konusu olduğunda pek de başarılı olmayan Nintendo Switch Online alternatiflerini takip ediyor. Xbox sistemleri şu anda Ubisoft+ tarafından desteklenmiyor. Ancak şu anda PC ve PlayStation platformları için açık durumda. Hayranlar, yeni Ubisoft+ aboneliklerinin, şu anda konsollarda özel Ubisoft oyunlarını oynama yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar ve avantajlar getireceğine inanıyor.

Yukarıda belirtilen bilgileri değerlendirdikten sonra, yeni Ubisoft+ üyelik katmanlarına ilişkin benzer referansların yaklaşık iki yıl önce de çevrimiçi olarak ortaya çıktığını hatırlamak çok önemlidir. Bu Reddit kullanıcısı, bir anketin yayınlandığını ve bu anketin üç yenilikçi Ubisoft+ abonelik seçeneğini de içerdiğini iddia ediyor. Ubisoft+ Basic bu üç kademeden biri, Ubisoft+ Lite ve Ubisoft+ Classic ise diğer ikisi. Bir yorumcu "Ubisoft! Sizin bu sayısız ve kafa karıştırıcı sürümleriniz de neyin nesi? Sadece Standart ve Premium abonelik yapın, yemin ederim bu şekilde biz tüketiciler için çok daha kolay olur. Bu şirketteki ürün müdürü her kimse, biraz değerlendirmeye ihtiyacı var." dedi.

Ubisoft+ için yeni seviyeler yolda olabilir

Başka ne önerirsiniz?

Sitemizde, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, FIFA 23 TOTY çıkış tarihi gibi bir yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, System Shock Remake çıkış ayı gibi haberlerimiz de var. Tabii, Payday 3 çıkış tarihi aralığı haberimize de bakmanızı tavsiye ederiz. Sonra, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkındaki rehber yazımız da mevcut. Bir de, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı yazımız var. Unutmadan, Starfield Game Pass çıkış tarihi yazımıza da bir bakın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.