Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.04.2023

İlk oyun oyuncular tarafından çok sevildiğinden, devam oyunu nihayet yayınlandığında, en iyi oyunlar listelerinin çoğunda yer alması muhtemel. Neyse ki, radyo mesajlarını deşifre etmek ve Camena'da gerçekleşen ürkütücü faaliyetleri araştırmak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Şimdi, Oxenfree 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış ile ilgili bilgi vereceğiz ve neden beklemeyeceğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Oxenfree 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış

Girişimizi yaptığımıza göre, detaylara geçme zamanı geldi demektir.

Oxenfree 2 çıkış tarihi

Oxenfree 2 çıkış tarihi, 12 Temmuz 2023 ve PS5, PS4, PC ile Nintendo Switch için satışa çıkacak. Switch cihazına gelecek bağımsız oyunları öne çıkaran Nintendo Indie World yayını bu çıkış tarihini resmileştirdi.

Oxenfree 2 hikaye

Orijinal oyundaki olayların ardından Riley, Oxenfree 2'de anavatanı Camena'ya geri döner. Bunun nedeni elektromanyetik dalgaların sorunlara neden olmasıdır. Amacınız, yeni kurulan ve aynı zamanda yeni bir portal açmaya çalışan bir tarikat olan Parentage hakkında daha fazla bilgi edinmektir.

Oyunda ilerlerken verdiğiniz kararlar ve diğer oyuncularla olan etkileşimleriniz, olay örgüsü ve Riley'nin yerel halk tarafından nasıl görüldüğü üzerinde etkili olacaktır. Kararlarınıza bağlı olarak, önceki oyunun epilogları çeşitlilik gösteriyordu, bu nedenle devam oyununun da aynı şekilde olması muhtemeldir.

Oxenfree 2 oynanış

Oxenfree 2'de oyuncular, Camena ve orada yaşayan insanlar tehlikede olduğu için tehlikeli arazileri müzakere etmek, zor kararlar almak ve hayat kurtarmak zorunda kalacaklar. Tehlikeli koşullarla başa çıkmak ve tercih ettiğiniz kararları vermek - bir ilişki pahasına olsun ya da olmasın - oyunun çoğunluğunu temsil eder. Oxenfree 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış ile ilgili bildiklerimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı sizleri bekliyor. Şimdi, sizleri diğer yazılarımız ile baş başa bırakacağız. Fakat, önce sizleri bir fragman ile daha baş başa bırakacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Fakat, şu anda konumuz çıkış tarihi, hikaye ve oynanış yazıları. Bu yüzden, direkt olarak bu konudaki diğer tavsiyelerimizden bahsedelim. Önce, Skate 4 çıkış tarihi, platformlar, oynanış yazımız var. Artık adı skate. olan bu yapım ile ilgili bildiklerimizden bahsettik. Ardından, Minecraft Legends çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı rehber yazımız var. Oyun çıktı fakat yine de öğrenmek isteyenlere engel olamayız, değil mi? Bir de, Amnesia The Bunker çıkış tarihi haberimiz var. Dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Oxenfree 2 çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.