Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.04.2023

Skate 4 çıkış tarihi ne zaman? Peki, Skate 4 hangi platformlar için geliyor ya da oynanış olarak nasıl? Günümüzün merak konusu olan bu oyun ile ilgili, bir sürü soru mevcut. Fakat, biz bu rehber yazımızda, sizlere bütün bu soruların cevabını vereceğiz. Son yıllarda hangi paten oyunu serisinin en iyisi olduğu tartışması EA'nın Skate'i ve Tony Hawk's Pro Skater'ı içeriyordu. Ancak Skate 3'ün piyasaya çıkmasının üzerinden 12 yıl geçti. Ama şimdi nihayet bir devam oyunu geliyor. Hepimiz tahtalarımızdan fırlamak ve halfpipe üzerinde 900'lük bir deneme yapmak için sabırsızlanıyoruz. Ancak son oyundan bu yana çok uzun zaman geçtiği için hepimiz 30 Rock'taki Steve Buscemi'ye benziyoruz. Nasılsınız çocuklar? Dizlerimiz ağrıyor ve dinlenmek istiyoruz diye sızlanmadan 180 dereceye ulaşırsak şanslı sayılırız.

Skate 4 çıkış tarihi, platformlar, oynanış

Şimdi, sıra geldi bütün bu konulardaki sorulara cevap vermeye.

Skate 4 çıkış tarihi ne zaman?

Skate 4 için henüz bir çıkış tarihi yok. Ancak inşaatın bir süredir devam ettiği göz önüne alındığında, 2023'ün sonlarında veya 2024'ün başlarında bir teslimat tarihi o kadar da beklenmedik durmuyor. Tom Henderson tarafından Exputer aracılığıyla sağlanan bilgilere göre, cevap şu anda belirsiz. En son yayınlanan oyun videosu, oyunun temel fikirleri ve oynanışı üzerinde hâlâ çalışıldığını gösterse de, bu durum oyunun 2024'ün sonlarına doğru piyasaya sürülmesinin planlandığına işaret ediyor olabilir.

Full Circle, Temmuz 2022 tarihli bir geliştirici videosunda oyunun hazır olduğunda piyasaya sürüleceğini belirtti. Full Circle'ın genel müdürü Daniel McCulloch'a göre, ekip piyasaya sürülmeden önce oyunun ve paten kaymanın hissini mükemmelleştirmek istiyor.

Skate 4 hangi platformlar için geliyor?

EA'ya göre Skate 4 PC, PlayStation 4 ve Xbox'ta satışa sunulacak. Ancak, belirli PlayStation ve Xbox platformları doğrulanmadı, bu nedenle yalnızca yeni nesil bir oyun olup olmayacağından emin değiliz. PC, franchise için bir ilk.

Skate 4 oynanış olarak nasıl?

Oyuna ilk bakışımızı sağlayan playtest fragmanı, ilk Skate oynanışını içeriyor.

Skate'in geliştirilme sürecine daha sonra yapılan derinlemesine bir bakış da fragmandaki bazı sekanslara yeni bakışlar ve nihai dokulandırma olmadan daha erken bir oynanış sağladı.

Skate 4 çıkış tarihi, platformlar, oynanış ile ilgili bildiklerimiz bu kadar. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Skate 4 çıkış tarihi, platformlar, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.