Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.09.2023

Mortal Kombat 1, efsanevi dövüş oyunu serisi için büyük bir yeniden başlangıcı temsil edebilir, ancak NetherRealm Studios'un önceki sürümlerden sakladığı pek çok tanıdık yüz ve sistem bulunmaktadır - bunların arasında mikro işlemler de bulunmaktadır. Evet, Krystaller geri döndü, ancak MK11 Time Krystal yerine MK1 Dragon Krystal var. Yani, özel ürünlerden bazılarını kapmak istiyorsanız, Mortal Kombat 1'de Dragon Krystali nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Öyleyse, şimdi Mortal Kombat 1 Dragon Krystal nasıl elde edilir sorusunu yanıtlayalım.

Ancak bundan önce, Mortal Kombat 1 karakterlerini ve Mortal Kombat 1 karakter sıralamasını tanımak isteyeceksiniz. Sonuçta, gereksiz bir dövüşçüye para harcamanın bir anlamı yok. Ayrıca, kozmetiklerin yeni bir gardırop almak isterseniz veya alırsanız nasıl değiştirileceğini bilmelisiniz.

Mortal Kombat 1 Dragon Krystal Nasıl Elde Edilir?

Mortal Kombat 1'de Dragon Krystali elde etmenin bilinen yolları, şu an için oyun içi mağazadan satın alarak veya oyunun Premium veya Kollector's Edition sürümünü satın alırken ücretsiz bonus olarak elde etmektir. Dragon Krystalleri, MK1 oyun içi mağazasından aşağıdaki miktarlarda satın alabilirsiniz:

  • 500
  • 1,250 (1,000 + 250)
  • 2,700 (2,000 + 700)
  • 5,900 (4,000 + 1,900)

Öte yandan, MK1 Premium Sürümü 1,250 Dragon Krystali ile birlikte gelirken, Kollector's Edition size 2,700 Dragon Kristali tedarik edecektir. Dragon Krystalleri, MK11'deki Time Krystalleri gibi aynı şekilde çalışıyorsa, oyun içinde kazanabilirsiniz. MK11'de Time Krystalleri, seviye atladığınızda geliyordu. Ayrıca Kuleleri temizlerken veya Zaman Yarışı etkinliklerini tamamlarken kazanılabilirdi. Bu nedenle Dragon Krystallerinin de İstilalar ve Kulelerdeki ilerlemelerin ve ustalığın bir kombinasyonuyla gelmesini bekliyoruz.

Mortal Kombat 1 Dragon Krystal Nedir?

Dragon Kristalleri, Mortal Kombat 1'in özel para birimidir. Bunu, rakiplerine karşı üstün gelirken ihtiyaç duyan her iyi dövüşçünün premium ciltler, ekipman ve diğer güzel şeyleri kilitlemek için kullanabilirsiniz. Şu an için Ekipman parçaları 300 Dragon Krystali'ne mal olurken, cilt paketleri sırasıyla 600-800 Dragon Krystali arasında değişen bir maliyetle size geri dönecektir. Ayrıca, Kolay Bitiş Jetonlarını beş, kırk ve yüz adetlik miktarlarda satın alabilirsiniz, bunlar sırasıyla 100/800/2,000 Dragon Krystali'ne mal olur. Yani, Johnny için yeni bir çift güneş gözlüğü veya Scorpion için şık bir yeni maske arıyorsanız birkaç Dragon Krystali ile yollarınızı ayırmanız gerekecek. En azından MK1 mağazasındakiler için.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Mortal Kombat 1 Ermac çıkış tarihi rehber yazımız sizi bekliyor. Dahası, Mortal Kombat 1 Takeda çıkış tarihi ile ilgili de yazdık. Elbette, en merak ettiğimiz diğer 2 karakteri de yazdık. Evet, Mortal Kombat 1 Homelander çıkış tarihi bilgisini verdik. Üstüne, Mortal Kombat 1 Omni-Man çıkış tarihi ne zaman diye de anlattık. Bütün bunlar dışında, Starfield Türkçe yama rehber yazımız sizi bekliyor. Hatta, Starfield hileleri de bütün detayları ile karşınızda. Şimdi, iyi oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.