Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.03.2024

Mortal Kombat 1 Ermac çıkış tarihi ne zaman? Ermac, Mortal Kombat 1'in lansman sonrası geri dönen favori karakterlerden biri ve herkesin favori ruh koleksiyonunun hikaye modunda ortaya çıktığını zaten gördük. Ultimate Mortal Kombat 3'te serideki ilk görünümünü yapan ve o zamandan beri birçok oyunda yer alan uzun süredir söylentileri dolaşan bir karakter. Ermac, bir hayran favorisi olarak kabul ediliyor ve PS5, Xbox, Nintendo Switch ve PC platformlarında şu anda oyunun kampanyasında karşı karşıya gelip onunla dövüşebilirsiniz.

Mortal Kombat 1, şu anda oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından biri olduğu için, Mortal Kombat 1 karakter listesi zaten orijinal üçlemeden birçok klasik karakteri geri getiriyor ve serinin 3D dönemine ait birçok karakteri de içeriyor. Ancak Ermac'ın telekinetik yetenekleri, Mortal Kombat 1 Kombat Pack'in bir parçası olarak oyuna geldiğinde oldukça benzersiz olacak.

Mortal Kombat 1 Ermac Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Ermac'ın Mortal Kombat 1 için çıkış tarihi henüz PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için belli değil. Ermac'ın, Omni-Man ve Homelander arasında, yani 2023 Kışı'nda çıkması mantıklı olacaktır. Bu nedenle onu bu yıl veya ocak ayının başlarında görebiliriz. Çünkü modeli zaten oyunda var.

Ne yazık ki, NetherRealm, Kombat Pack DLC karakterlerinin çıkış pencereleri konusunda oldukça ketum davrandı. Bu nedenle Ermac'ın Mortal Kombat 1'de ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Ancak, modeli zaten oyunda bulunduğu için, erken çıkacak karakterlerden biri olabileceğini düşünüyoruz. Omni Man'ın önce çıkacağını ve Homelander'ın 2024 Baharı'nda çıkacağını biliyoruz.

Mortal Kombat 1 Ermac Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

Mortal Kombat 1 için Ermac'ın fragmanı, çıkışından birkaç hafta veya ay önce gösterilmesi muhtemel. Ancak ne zaman bir fragman göreceğimizi kesin olarak bilmiyoruz. Çünkü ne zaman çıkacağını bilmiyoruz.

Başka Ne Tavsiye Edersiniz?

Ayrıca, Mortal Kombat 1 ile ilgili diğer rehber yazılarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, sitemizde diğer yolda olan MK1 karakterlerinin çıkış tarihlerinden de bahsettik. Mesela, Mortal Kombat 1 Takeda çıkış tarihi hakkında da bilgi verdik. Sonra, Mortal Kombat 1 Homelander çıkış tarihi bilgisi de verdik. Hatta, Mortal Kombat 1 Omni-Man çıkış tarihi konusunda da bildiklerimizi anlattık. Elbette, bütün bunlar dışında Mortal Kombat 1 kostüm değiştirme rehberimiz de var. Elbette, dilerseniz en güncel oyunlardan olan Starfield hakkındaki rehberlerimize de bakabilirsiniz. Starfield Türkçe yama ve Starfield hileleri yazılarımız size büyük oranda yardımcı olacaktır. Şimdi, sizlere iyi oyunlar dileme zamanı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.