Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.09.2023

Mortal Kombat evreninde Takeda Takahashi'yı son görüşümüz üzerinden biraz zaman geçti. Kenshi Takahashi'nin oğlu olan Takeda, şu ana kadar oynanabilir bir karakter olarak sadece 2015 yılında Mortal Kombat X'te görülmüştü. Peki, asıl soruya gelelim: Mortal Kombat 1 Takeda çıkış tarihi ne zaman? Şimdi, tam olarak bu soruya yanıt getireceğiz.

Ancak, şimdi biliyoruz ki Takeda, Mortal Kombat 1 Kombat Pack'in bir parçası olarak Mortal Kombat 1'e gelecek. Scorpion'ın çırağı olarak, Scorpion'ın tekniklerini babasınınkilerle birleştirerek benzersiz bir dövüşçü haline geliyor. Bu özel Mortal Kombat 1 karakterinin, tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından birini sarsacağı kesindir.

Mortal Kombat 1 Takeda Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Mortal Kombat 1 için Takeda'nın çıkış tarihi henüz PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için açıklanmış değil. Mantıklı olurdu ki Takeda, Homelander'dan sonra gelecektir, bu nedenle onu 2024 Yaz aylarında görebiliriz.

Ne yazık ki, NetherRealm sadece Kombat Pack'teki iki karakter hakkında bilgi verdi: Omni-Man ve Homelander. Diğer karakterlerin henüz bir çıkış penceresi yok. Ancak Takeda'nın ilk Kombat Pack'in son karakteri olmadığına şaşırırız. Ermac ve Quan Chi, oyunun hikayesinde görünüyor. Ancak Takeda yok.

Mortal Kombat 1 Takeda Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

Takeda'nın Mortal Kombat 1 için fragmanı, çıkışından birkaç hafta veya ay önce gelmesi muhtemel. Ancak Takeda'nın ne zaman çıkacağını bilmediğimiz için fragmanın ne zaman geleceğini kesin olarak söylemek mümkün değil.

Başka Ne Tavsiye Edersiniz?

Ayrıca, Mortal Kombat 1 ile ilgili diğer rehber yazılarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Önce, Mortal Kombat 1 Omni-Man çıkış tarihi ne zaman yazımız var. Dahası, Mortal Kombat 1 Homelander çıkış tarihi yazımız da var. Çünkü, her 2 karakter de önemli bir yere sahip. Ardından, Mortal Kombat 1 bölüm listesi paylaştık sizlerle. Bu sayede, oyunun ne kadar sürdüğünü öğrenme şansınız olacaktır. Ayrıca, Mortal Kombat 1 Shang Tsung açma rehber yazımız da var. Sonrasında, Mortal Kombat 1 kostüm değiştirme rehber yazımızı da önerelim. Bütün bunlar dışında, çok ünlü yazılarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Örneğin, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız. Kendisi, farklı oyunlarda da isim koymanızda size yardım eder. Dahası, Valorant Crosshair rehber yazımız da sizi bekliyor. Bu, kesinlikle sizin için en özel ve güzel nişangahı seçmenizde yardımcı olacaktır. Şimdi, sizlere iyi eğlenceler dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.