Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.05.2023

Lego 2K Drive çıkış tarihi ne zaman, oynanış olarak nasıl, hikayesi nasıl olacak diye merak ediyor musunuz? Uzun zamandır dedikodusu yapılan bu yarış oyununun varlığı doğrulandığına göre, uzun zamandır TT Games tarafından yaratılmayan ilk Lego oyunlarından biri olarak neler sunacağına dair daha net bir fikrimiz var. Şimdi, yolda olan yapım hakkında bildiğimiz her şeyi sizle paylaşacağız.

Lego 2K Drive çıkış tarihi, oynanış, modlar

Bununla birlikte, en iyi yarış oyunları ligine katılmayı hedefleyen en yeni Lego oyunundan neler bekleyebilirsiniz? Aşağıda, Lego 2K Drive oynanış görüntüleri açısından başlıkta gördüklerimizin bir özetini ve kendiniz için ne zaman oynayabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Lego 2K Drive çıkış tarihi

Tanıtım fragmanına göre, Lego 2K Drive 19 Mayıs 2023 tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya çıkacak. WWE 2K ve NBA 2K serileriyle tanınan Visual Concepts bu LEGO oyununu yarattı. Oyun Mayıs ayında, yani ilk ortaya çıktığı zamandan iki aydan kısa bir süre sonra piyasaya çıkacak.

Lego 2K Drive hikayesi

Gökyüzü Kupası Kupası, Bricklandia'da neredeyse tüm sakinlerin elde etmeye çalıştığı çok aranan ve prestijli bir onurdur. Lego 2K Drive hikayesinde, onu kazanmaya çalışacaksınız. Konu çeşitli Lego 2K Drive haritalarında ilerlerken, oyuncular mevcut Sky Cup Şampiyonunun yanı sıra diğer rakiplerle de karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar.

Lego 2K Drive oynanış

Birkaç oyun önizlemesi Lego 2K Drive'ın oynanışını gösterdi. Tamamen kendi araçlarınızı tuğla tuğla tasarlayabilir, ardından bir kampanya modu, çevrimiçi çok oyunculu ve paylaşılan bir evren sayesinde onlarla yarışabilirsiniz.

Rotaya bağlı olarak, bu araçlar zahmetsizce tekne, arazi aracı ve yol aracı olarak geçiş yapıyor. Ayrıca farklı yüzeylerde farklı şekilde hareket ederler. Ek olarak, Lego 2K Drive crossplay ile diğer platformlardaki arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Tabii ki bir Nintendo Switch kullanmıyorsanız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Ancak, son yazılarımızı da kontrol etmenizde fayda olacağı fikrindeyiz. Zira, son yazılarımız arasında önemli haberler, dikkatinizi çekebilecek rehber yazıları ve çok daha fazlası mevcut. Son yazılarımız şu şekilde:

 

Lego 2K Drive çıkış tarihi, oynanış, hikayesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var. Bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.