Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.05.2023

Amazon Games ve NCsoft sayesinde Throne and Liberty Batı'ya geliyor. Bu iddialı yeni MMO'dan çok şey bekleyebilirsiniz. İster PC'de ister konsolda oynayın, oyun gelmeden önce merak edeceğiniz çok şey vardır. Throne and Liberty çıkış tarihi ne zaman, hikaye ne anlatıyor, oynanış nasıl gibi sorular varsa aklınızda, bu rehber yazımızda sorularınıza yanıt getireceğiz. Hazırsanız, ufaktan detaylara geçelim.

Throne and Liberty çıkış tarihi, hikaye, oynanış

İşte şu anda oyun hakkında bildiklerimizin ve gördüklerimizin bir özeti. Oyunu 2023'ün ilerleyen dönemlerinde oynamayı düşünüyorsanız, Throne and Liberty'nin tüm oynanış ve hikaye örgüsü ile ilgili bildiklerimiz size faydalı olacaktır.

Throne and Liberty çıkış tarihi

The Throne and Liberty 2023 yılında PS5, Xbox Series X|S ve PC'de piyasaya sürülecek. Amazon oyunu tüm ülkelerde yayınlayarak MMO kütüphanesini genişletecek. Duyuru sırasında oyunun çıkış tarihi belirtilmedi, ancak 2023'ün ikinci yarısında gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz.

Throne and Liberty hikaye

Throne and Liberty'nin fantastik ortamında katılımcılar havada uçabilir ve devam eden çatışmaları ve savaşları etkilemek için denizin dibine dalabilirler. Oyunda tüm bunları, çevreyi keşfetmek, savaşa katılmak ve çevrimiçi MMO'da karakterinizi geliştirmek için bir hayvana dönüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun tanıtım fragmanında, hikayenin bir kısmının küçük bir önizlemesini görebilirsiniz:

Throne and Liberty oynanış

Throne and Liberty bir MMO olduğu için, hem PvP hem de PvE mücadeleleriyle yüzleşmek için arkadaşlarınızla takım kurmanız gerekir. Çok sayıda ertelemenin ardından oyunun şu anki durumu hakkında çok az şey biliniyor. Keşfedilecek büyük bir küre, savaşılacak zindanlar ve kullanılacak bir dizi büyü ve araç bekleyebilirsiniz. Aşağıda bir geliştirme günlüğünden oyunun anlık görüntüsü yer almaktadır:

Throne and Liberty çıkış tarihi, hikaye, oynanış ile ilgili bildiklerimiz bu kadardı. Şimdilik, bu kadar ile idare etmeniz gerekecek. Gelecek günlerde, oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Bu yüzden, takipte kalmanızda fayda olacaktır. Şimdi, size diğer yazılarımızı tavsiye edeceğiz. Zira, sitemiz üzerinde, bir sürü yazı mevcut. Bu yazılar arasında da, elbette ki size faydalı olacak yazılar vardır. Şimdi, diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Throne and Liberty çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.