Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.05.2023

Bunca yıldan sonra, nihayet Warner Bros yeni bir Superman oyunu peşinde olabilir. Son on yıl içinde, harika süper kahraman oyunlarının sayısı hızla arttı. Batman Arkham serisi, Spider-Man ve diğerleri gibi süper kahraman oyunları, yayıncılar film bağlantılarından uzaklaştıkça daha yaygın hale geldi. Yeni bir Iron Man oyunu, bir Captain America/Black Panther oyunu ve hatta yeni bir Wolverine oyunu ile daha fazlası yolda. Öte yandan Superman, oyunlarda diğer süper kahramanların gerisinde kaldı. Injustice gibi grup oyunlarında yer almasına ve Suicide Squad Kill the Justice League'de antagonist olmasına rağmen, Çelik Adam neredeyse 20 yıldır kendi oyununa sahip değil.

Warner Bros bir Superman oyunu peşinde mi?

Bununla birlikte, bu durum değişmenin eşiğinde olabilir. TweakTown'ın haberine göre, Warner Bros CEO'su David Zaslav yakın zamanda yatırımcılarla yaptığı bir görüşmede yeni bir Superman oyununun James Gunn'ın 2025'te vizyona girecek Superman Legacy filmiyle birlikte piyasaya sürüleceğini ima etti. Açıkça söylemese de, WB'nin oyun yaratıcılarının üzerinde çalıştığı tüm fikri mülkiyeti kontrol etme konusunda nasıl belirgin bir avantaja sahip olduğundan bahsediyordu. Ayrıca hayranların Superman dünyasında ve evreninde "daha fazla zaman geçireceklerini" ima etti.

Zaslav, "Max ya da HBO'da bir ürün piyasaya sürdüğümüzde ve bir oyunumuz olduğunda, o oyun bize aittir, ancak şimdi bu arada bir şey var. Önümüzdeki birkaç yıl içinde bir Superman filmi yayınlayabiliriz ve insanlar Superman dünyasında ve evreninde daha fazla zaman geçirir ve daha fazla ekonomi olur." dedi. Bu ilk girişimlerden biri olabilir çünkü James Gunn yeni DC dünyasının film ve televizyon şovlarıyla oyunları nasıl bütünleştireceği hakkında konuştu. Şu an itibariyle bunların neye benzeyeceği konusunda hiçbir fikrimiz yok. Potansiyel yeni bir Superman oyunu hakkında daha fazla şey öğrenmemiz biraz zaman alabilir. Fakat Warner Bros'un bu olasılığı gündeme getirdiğini duymak harika. Warner Bros ekibinin Superman oyunu hakkında verdiği ipucu haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı var. Şimdi, size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Warner Bros ekibinin Superman oyunu hakkında verdiği ipucu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.