Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.05.2023

Warner Bros'a göre şirketin bugüne kadarki en büyük oyunu olan Hogwarts Legacy 1 milyar dolar satış rakamını geçti. Hogwarts Legacy aynı zamanda Warner Bros'un tüm yıl boyunca en çok satan oyunu oldu. Dolayısıyla, gerçekten de o boykot muhabbetinin bu oyunun satışlarına ciddi zarar verdiği görülüyor. Evet, dalga geçiyoruz. Neyse, şimdi detaylara geçelim.

Hogwarts Legacy 1 milyar dolar satış barajını geçti

Avalanche Software tarafından dün yayınlanan yeni sürümde 500'den fazla hata düzeltmesi yer aldı. Bu sürüme bir dizi optimizasyon ayarı ve iyileştirme de dahil oldu. Hogwarts Legacy, daha önce de belirttiğimiz gibi görsel olarak en çarpıcı PC oyunlarından biri. Hala bazı hatalar olsa da, oyun PC'de ilk çıktığından çok daha iyi oynanıyor. Bu yüzden, oyuna bir şans vermek isterseniz, işte size güzel bir zaman.

Hogwarts Legacy ve 1 milyar dolar satış rakamını aşması ile ilgili haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Zira, bu yazılar arasında, kesinlikle size faydalı olacak yazılar da vardır. Bu yüzden, diğer yazılarımıza da bir göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Şimdi, dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, diğer tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Hogwarts Legacy ve 1 milyar dolar satış rakamını aşması yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.