Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.01.2023

Hogwarts Legacy 2023'ün en çok beklenen oyunlarından biri. Bu nedenle sadık Harry Potter ve RPG hayranları bir an önce oynamak istiyorlar. Şimdi, Hogwarts Legacy erken erişim süreci nasıl olacak, onu anlatacağız. Zira, bu konuda kafanızın karışmış olması çok muhtemel. Dilerseniz, detaylara geçelim, sizi daha fazla bekletmeden.

Hogwarts Legacy erken erişim nasıl olacak?

Hogwarts Legacy erken erişimi yalnızca oyuna 72 saat erken erişim içeren Hogwarts Legacy Deluxe Edition satın alanlar elde ediyor. Siz de bu sürümü aldıysanız, 7 Şubat 2023 tarihinde oyuna girebileceksiniz demektir. Hogwarts Legacy Deluxe Edition, oyuna erken erişimin yanı sıra PS5, Xbox Series X|S ve PC için mevcuttur ve bir dizi başka bonusla birlikte gelir. Aşağıdaki ek içerikler Hogwarts Legacy Deluxe Edition'a dahildir:

  • Hogwarts Legacy'ye 72 saat erken erişim
  • Oniks Hippogriff bineği (ön siparişe özel)
  • Karanlık Sanatlar Garnizon Şapkası
  • Thestral Mount, Karanlık Sanatlar Kozmetik Seti ve Karanlık Sanatlar Savaş Arenası içeren Karanlık Sanatlar Paketi

 

Deluxe Edition ekstraları ve çelik kasa gibi ek özellikler, daha pahalı olan Collector's Edition aynı zamanda Hogwarts Legacy erken erişimiyle birlikte geliyor. Artık nasıl yapılacağını bildiğinize göre Hogwarts Legacy erken erişimini oynamaya ve Avalanche Software'in Harry Potter yorumunu deneyimlemeye hazırsınız. Rol yapma oyununa hazırlanmak için Hogwarts Legacy büyüler hakkında bilgi edinin . Ayrıca, oyunun en önemli seçimlerinden birinde size rehberlik etmesi için Hogwarts Legacy Binaları hakkında bilgi edinin. Hogwarts Legacy erken erişim bir yana, şimdi diğer tavsiyelerimizden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.