Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.01.2023

Crime Boss Rockay City, çok da sesli bir şekilde olmasa da, yaklaşan bir oyun. Açıkçası, merakımızı da uyandırmayı başaran bir oyun. Bu yüzden, sizler için Crime Boss Rockay City hakkında bildiklerimizi, bu rehber yazımızda anlattık. Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye ve oynanış ile ilgili bildiklerimiz, henüz kısıtlı. Bu yüzden, çok büyük bilgiler beklememenizde fayda var. Resmi açıklamalardan yola çıkarak elde ettiğimiz bilgiler var elimizde sadece. Dilerseniz, şimdi sizlere bu bilgileri anlatmaya geçelim.

Crime Boss Rockay City çıkış tarihi

Crime Boss Rockay City 28 Mart 2023'te PC için piyasaya çıkacak. Henüz kesin bir tarih belli olmasa da oyun daha sonra PS5 ve Xbox Series X|S için de çıkacak. Oyun önceki nesil konsollara gelmeyecek. Bu nedenle nişancı oyunundaki yıldızlarla dolu kadroya girmek için PS5 veya Xbox Series X|S'lerden birine ihtiyacınız var.

Crime Boss Rockay City hikaye

Kendinizi gökdelenleri ve sokak köşelerinden sokak köşelerine taşan heyecanı ile canlı bir metropol olan Rockay City'de her gün devam eden bir bölge savaşının ortasında buluyorsunuz. Rockay City'nin suç patronu kralı olmak için şehirde yeni bir açılış olduğu için taç için yarışıyor ve ekibinizi yeteneklerine göre seçiyorsunuz.

Michael Madsen, Michael Rooker, Kim Basinger ve daha birçok yıldızın yer aldığı Crime Boss Rockay City oyuncu kadrosu ve seslendirme sanatçılarının yardımıyla rakip çete liderleri Danny Trejo ve Vanilla Ice ile karşı karşıya geleceksiniz.

Crime Boss Rockay City oynanış

Oyunun ana özelliği, yukarıdaki fragmanda görebileceğiniz, dört oyuncuya kadar PvE co-op çok oyunculu soygun oyunudur. Bu soygunlar para, uyuşturucu ve nadir antikalar çalarak zengin olmayı amaçlıyor.

Oyunun senaryosu da çoklu görev hikayeleriyle roguelike tarzında. Yani Rockay City'yi yönetme ve ödülleri alma yolunuz başkalarınınkiyle aynı olmayacak. Çıkış tarihi yaklaştıkça oyuna daha yakından bakabileceğiz.

Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış dışında ne var?

Sitemiz üzerinde, daha birçok oyun hakkında bilgi mevcut. Mesela, Persona 6 çıkış tarihi ile ilgili bir söylenti var. Dahası, WWE 2K23 çıkış tarihi internete sızdı. Günümüzün merak uyandıran oyunlarından 2 tanesi hakkında önemli bilgiler var. Şimdi, bu bilgilere siz de rahatça ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Starfield çıkış tarihi ile ilgili de kötü haberler var. Zira, çıkış tarihinin, beklediğimizden farklı bir tarihte olması muhtemel. Son olarak, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Beklemeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.