Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.01.2023

Forspoken karakterleri çeşitli nedenlerle çok fazla tartışma sebebi. Ancak her biri Athia dünyasını anlamanız için çok önemli olacak. Peki ama bu Forspoken karakterler kimler ve oyunun anlatısında nasıl bir rol oynuyorlar? Oyunun birincil düşman grubu olan Tantas'ın yanı sıra birlikte seyahat edeceğiniz Frey ve Cuff'ın bir özetini aşağıda bulabilirsiniz. Eğer herkesi tanımak istiyorsanız okumaya devam edin.

Forspoken Athia içerisindeki önemli karakterler

Önemli karakterler, bunlar:

  • Frey Holland
  • Cuff
  • Tanta Sila
  • Tanta Prav

 

Frey Holland

Forspoken'ın ana karakteri Frey Holland adında New Yorklu bir kadındır. Başlangıçta Break tarafından tehlikede olan efsanevi Athia gezegenine gider. Ülkeyi kurtarmakla görevlidir ve Break'e karşı bağışıklığı vardır.

Cuff

Athia'da gizemli bir büyülü bir cihaz olan Cuff, Frey'e bağlıdır. Cuff, Frey'in çevre ve arazide gezinmesine yardımcı olur.

Tanta Sila

Forspoken içerisindeki önemli karakterler arasında olan bir karakterden bahsedelim. Athia'daki en güçlü Tanta olan Tanta Sila, Tanta of Strength olarak bildiğimiz bir karakter. Break'in ardından, güç tarafından yönlendirilen bir despota dönüştü. Orayı tehlikelerden korumak için Athian güçlerini komuta eder.

Tanta Prav

Break'ten önce, Tanta Prav, Tanta of Justice, Athian yargı sistemini denetliyordu. Artık acımasızca ve çarpık bir adalet anlayışıyla yönetiyor.

Forspoken karakterler dışında neler var?

Aslında, sitemiz üzerinde Forspoken ile alakalı çok fazla yazı mevcut. Şimdi, sizlere oyun hakkındaki önemli gelişmelerden bahsedelim. Önce, Forspoken son boss savaşı internete sızdı. Dilerseniz, önce buna bakmanızda fayda olacaktır. Fakat, şimdiden belirtelim, büyük spoilerlar var. Ardından, Forspoken inceleme kodu dağıtılmıyor gibi bir gelişme oldu. Bir sebeple, ekip oyunun inceleme kodlarını dağıtmamayı tercih etti. Tabii, bizim gibi içerik üreticileri için üzücü bir durum.

Forspoken karakterler ve bunlar dışında neler var diye merak ediyorsanız, şimdi onları da anlatalım. Zira, sitemizde gerçekten çok fazla yazı mevcut. Şimdi, Forspoken oynanış görüntüleri çıkmadan 1 hafta önce sızdı haberimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü, gerçekten önemli bir olaydı. Sonra, Forspoken sistem gereksinimleri rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyuna başlamadan önce almanız gereken önlemler var. Bu sayede, siz de oyuna şimdiden hazır olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.