Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.01.2023

Epic Games ekibi, bildiğiniz gibi bir sürü oyun hediye etti bizlere. Özellikle de, şu yılbaşı döneminde. Fakat, artık o kampanya bitti. Hatta, üstüne 2023 yılına girdik. Şimdi, 2023 yılının ilk hediyelerini dağıtıyor. Şu anda Epic Games, Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Blades of the Shogun - Aiko's Choice yapımlarını ücretsiz olarak dağıtıyor. Biz de, şimdi bu oyunları nasıl alacağınızı anlatacağız. Zira, gerçekten çok basit. Zaten, bugüne kadar fazlasıyla öğrenmişsinizdir. Fakat, yine de ufak da olsa değinmekte fayda olacaktır.

Epic Games ücretsiz olarak Kerbal Space Program ve Shadow Tactics Aiko's Choice veriyor

Kerbal Space Program almak için buraya tıklayabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapın. Şimdi açmış olduğunuz sayfaya gelin. Burada, mavi renkteki Yükle butonuna basın. Satın alır gibi işleme devam edin. Oyun, artık tamamen sizin olacaktır, dilediğinizde indirebilirsiniz. Shadow Tactics Blades of the Shogun - Aiko's Choice için ise şimdi buraya tıklayın. Ardından, aslında aynı aşamalar burada da geçerli. Yani, önce hesabınıza giriş yapın. Sonra, bu sayfaya gelerek, Yükle butonuna basın. Alışveriş yapar gibi işleminizi tamamlayın. Bundan sonra, bu oyun da hesabınızda yer alacaktır. Dilediğinizde indirip tadını çıkarabilirsiniz.

Sitemizde, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, FIFA 23 TOTY çıkış tarihi gibi bir yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, System Shock Remake çıkış ayı gibi haberlerimiz de var. Tabii, Payday 3 çıkış tarihi aralığı haberimize de bakmanızı tavsiye ederiz. Sonra, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkındaki rehber yazımız da mevcut. Bir de, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı yazımız var. Unutmadan, Starfield Game Pass çıkış tarihi yazımıza da bir bakın.

Kerbal Space Program nedir?

Epic Games oyunu, "Kerbal Space Program'ın üç oynanış modu var. Bilim Modunda (Science Mode) deneyler gerçekleştirerek yeni teknolojilerin kilidini aç ve Kerbal halkının bilgi dağarcığını geliştir. Kariyer Modunda (Career Mode) uzay programının inşaat, strateji, fonlama, yükseltme ve daha pek çok yönünü kontrol et. Sandbox Modunda oyundaki parçalarla ve teknolojilerle istediğin her uzay aracını inşa et." şeklinde açıklıyor.

Shadow Tactics Aiko's Choice nedir?

Epic Games oyun hakkında, "Sevilen gizlenme taktikleri oyunu Shadow Tactics'e gelen yepyeni ve bağımsız bir eklentidir. Edo dönemi Japonya'sında geçen oyunda, geçmişinin hayaletlerini avlamak üzere yola koyulan yetenekli ninja Aiko ve ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşların kontrolü senin elinde." diyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.