Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.03.2023

Bir Disney Speedstorm aracının direksiyonuna geçmeden önce, bazı klasik Disney yarışçıları olarak yarışmaya hevesliyseniz, tüm karakterleri tanımanız gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz, Beast gibi zamansız figürlerden Mickey Mouse'un kendisine kadar uzanan çok çeşitli hayranların en sevdiği karakterler var. Dahası, artık çıkışına da pek bir şey kalmadı. Bu nedenle, bazı yarışçıların kilidini açmak ve arkadaşlarınızı yenmek istiyorsanız uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.

Disney Speedstorm karakterleri listesi

Şu anda, oyun içerisinde yer alacağını bildiğimiz 17 adet karakter var. Bu karakterler de, hemen aşağıdaki şekilde:

 1. Beast
 2. Belle
 3. Hercules
 4. Meg
 5. Donald Duck
 6. Mickey Mouse
 7. Goofy
 8. Mulan
 9. Li Shang
 10. Elizabeth Swann
 11. Jack Sparrow
 12. Baloo
 13. Mowgli
 14. Sulley
 15. Mike Wazowski
 16. Randall
 17. Celia Mae

 

Bütün karakterler listemiz, tam olarak bu şekildeydi. Siz de, sevdiğiniz karakterlerin oyunda olup olmadığını kontrol etme şansına sahipsiniz. Fakat, biz şimdi sizlere başka şeylerden bahsedeceğiz. Hatta, daha spesifik olmak gerekirse, Disney Speedstorm karakterleri dışındaki yazılarımızdan bahsedeceğiz. Zira, sitemiz üzerinde cidden bir sürü yazı mevcut ve illa ki aralarında sizlere faydası dokunacak olanlar da olacaktır. Şimdi, tavsiyelerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Önce, Resident Evil 4 Remake en iyi silahlar yazımızı önerelim. Sonra, Resident Evil 4 Remake bütün silahlar rehber yazımız var. Bu rehberimizde, bütün silahları listeledik. Şimdi, Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar sorusuna yanıt getirdiğimiz yazımız var. Ardından, Resident Evil 4 Remake içerisinde köpek nasıl kurtarılır yazımız sizleri bekliyor. Daha sonra da, Resident Evil 4 Remake seslendirme sanatçıları listesi var.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Disney Speedstorm karakterleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.