Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.04.2023

Game Pass Diablo 4 içeriyor mu? Günümüzde merak konusu olan bir soru. Dahası, bu yazımızda, bu soruya yanıt getireceğiz. Cehennemin kapıları bir kez daha açılırken Lilith ve iblisleri ortalığı kasıp kavuruyor. Ana akım bölümler arasında on yıldan fazla bir gecikme olması ve yılın en çok beklenen oyunlarından biri olması nedeniyle hayranlar anlaşılır bir şekilde heyecanlı. Game Pass'teki Diablo 4 hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Diablo 4 Game Pass üzerinde var mı?

Hayır, Diablo 4 şu anda Game Pass'te mevcut değil ve yakın gelecekte de olmayacak. Blizzard'ın Diablo genel müdürü Rod Fergusson bunu doğruladı. Şu anda Game Pass'te Diablo 4 için 'herhangi bir plan' olmadığını açıkladı. Bununla birlikte, koşullar değişirse, oyun önünde sonunda Game Pass'e dahil edilebilir.

Diablo 4 duyurulduğunda, özellikle Microsoft'un Activision Blizzard ile birleşme haberlerinin hala bir olasılık olduğu düşünüldüğünde, pek çok heyecanlı hayran oyunun Game Pass'te yer almasını bekliyordu. Diablo 4, bu anlaşma henüz tamamlanmadığı için Xbox birinci taraf oyunu olarak nitelendirilmiyor, bu nedenle lansman gününde Game Pass'te mevcut olmayacak. Microsoft ve Activision Blizzard birleşmesi başarılı olursa, 2023'ün sonlarına doğru Diablo 4 Game Pass'te kullanılabilir hale gelebilir. Diablo 4 ve Game Pass arasındaki ilişkiyi yanıtladık. Şimdi, sırada diğer tavsiyelerimiz var. Zira, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Önce, konumuz Diablo 4 olduğu için, bu oyunla ilgili yazılarımızı önerelim. En başta, Diablo 4 level sınırı nedir yazımız var. Ardından, Diablo 4 Paragon Board nedir sorusunu yanıtladığımız yazımız da mevcut. Sonra, Diablo 4 parti sınırı rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Tabii, bunlar yetmediyse, Diablo 4 Beta Sorceress yetenekler yazımız dahi var. Bunlar ve çok daha fazlası, sitemiz üzerinde sizi bekliyor.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Diablo 4 ve Game Pass ilişkisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.