Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.03.2023

Görevleri tamamladıkça ve canavar ordularını yendikçe kendinizi sık sık seviye atlarken bulacaksınız. Ancak Diablo 4 içerisinde maksimum seviye nedir? Maksimum seviye, ne kadar beceri puanı kazanabileceğinizi ve dolayısıyla projelerinizin ne kadar kapsamlı olabileceğini belirler, bu nedenle bu çok önemli bir husustur. Neyse ki sizin için, Diablo 4 max level veya seviye sınırı hakkında ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara sahibiz.

Diablo 4 level sınırı nedir?

Seviye 100, Diablo 4'te mevcut olan en yüksek seviyedir. Seviyeniz karakter bazlıdır, bu nedenle ikinci bir karakter yaratırsanız, bu karakteri bir kez daha 100. seviyeye çıkarmak için XP kazanmanız gerekecektir.

Açık beta döneminde insanların 25. seviyeye ulaşması saatler sürdü. Bu yüzden, bu seviyeye ulaşmak biraz zaman alacaktır. Ayrıca, Diablo 4'te daha hızlı seviye atlamak daha yüksek dünya katmanlarında oynamayı gerektiriyor. Daha yüksek zorluğu telafi etmek için, örneğin World Tier 2 - Veteran, World Tier 1 - Adventurer'dan daha fazla deneyim puanı veriyor. Yine de, yüksek bir maksimum seviye, bol miktarda beceri puanı mevcut olacağından, yapı özelleştirmesi için bolca alan sunar.

Diablo 4 level sınırı yazımız bu kadardı. Ancak, sitemizde daha sizleri bekleyen bir sürü yazımız mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Dilerseniz, şimdi önerilerimize geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Şimdi, konumuz zaten halihazırda Diablo 4. Bu yüzden, şimdi sizlere bu yazılarımızı önerelim. Önce, Diablo 4 beta bitiş tarihi yazımız var. Her ne kadar geçmiş olsa da, hatırlamak isterseniz diye bırakalım. Sonra, Diablo 4 parti sınırı yazımız sizleri bekliyor. Bu yazımızda da, bir parti içerisinde en fazla kaç kişi olabileceğini anlattık. Ardından, Diablo 4 Beta Sorceress yetenekler yazımız var. Sorceress karakterini merak ediyorsanız, aradığınız bilgiler bu yazımızda. Son olarak da, Diablo 4 için 36 dakikalık oynanış videosu yazımızı paylaşalım. Bu sayede, oyun çıkana kadar en azından ilaç gibi olacaktır.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Diablo 4 level sınırı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.