Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.03.2023

Diablo 4 parti sınırı nedir? Bu yazımızın konusu, tam olarak bu. Oyuncular, açık betanın ellerinde olduğu ve tam sürümün eli kulağında olduğu şu anda tek başlarına veya bir partide başkalarıyla birlikte atlama seçeneğine sahipler. Peki Diablo 4'te bir partiye aynı anda kaç oyuncu katılabilir? Kaç oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz?

Diablo 4 parti sınırı nedir?

Çevrimiçi çok oyunculu oyun için maksimum Diablo 4 parti boyutu 4 oyuncudur. Couch co-op yalnızca iki kişinin bir ekranı paylaşmasına izin verir. Ancak internet oyunuyla birleştirildiğinde, dört oyuncuya kadar bir partiye katılmaya izin verir.

İşin en iyi yanı, bir grup halinde oynamanın Diablo 4 haritasını keşfetmek, görevleri tamamlamak, Diablo 4 dünya patronlarıyla karşı karşıya gelmek ve hatta Diablo 4 Kasabı ile savaşmak dahil olmak üzere oyunun sunduğu her şeyden yararlanmanıza olanak sağlamasıdır. Evet, Diablo 4 parti sınırı ile ilgili olan bu yazımız da buraya kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Dahası, hepsi de sizleri bekliyor. Şimdi, diğer yazılarımızdan bahsetme zamanı.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Diablo 4 parti sınırı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.