Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2023

Diablo 4 beta aşamasında Necromancer sınıfını nasıl oynayacağınızı ve kilidini nasıl açacağınızı merak mı ediyorsunuz? Neyse ki, menüden neden seçemediğinizin çok basit bir cevabı var. Ancak, bu sınıfı oynamak istiyorsanız ve favorilerinizden biriyse, bunun nedeni sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Necromancer, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi Diablo 4 sınıfından biridir. Sınıfların her biri kendine özgü bir oyun tarzı sunar.

Diablo 4 beta Necromancer sınıfı nasıl açılır?

Diablo 4 beta aşamasında Necromancer sınıfının kilidini açmak ve oynamak için, Blizzard tarafından onaylandığı üzere, betanın herkese açılacağı 24 Mart 2023 tarihine kadar beklemeniz gerekiyor. Bu da ilk hafta boyunca yalnızca üç sınıfın mevcut olduğu anlamına geliyor: Barbarian, Sorceress ve Rogue. Bu sınıflar ve aynı zamanda kilitli olan Druid, daha ileri seviye oyunculara ve Diablo 4 beta seviye sınırına ulaşmış olanlara oyundaki bazı daha karmaşık mekanikler ve sistemlerle oynama şansı verecek.

Bu başlangıçta hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak betanın ilk hafta sonu o kadar kısa ki, muhtemelen tüm sınıfların neler sunabileceğini göremeyeceksiniz. Bu yüzden acele etmeyin. Eğlenin ve bir hafta daha beklemeniz gerekse bile beta süresince favori sınıfınızı oynayabileceğinizi bilin. Diablo 4 beta aşamasında Necromancer kilidi açma yazımız bu kadardı. Fakat, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemiz üzerinde, daha önce Diablo 4 hakkında birkaç yazı yayımlamıştık aslında. Bunlardan biri, Diablo 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımız. Sonra, Diablo 4 sınıflar yazımız da sizleri bekliyor. Oyuna başlamadan önce kesinlikle bakmanız gereken 2 yazı olduğunun altını çizebiliriz. Tabii, bunlar yetersiz kaldıysa, başka yazılarımız da var. Ardından, Diablo 4 için 36 dakikalık oynanış videosu haberimiz de sizleri bekliyor. Eğer oyunu oynamadan önce bir bakmak isterseniz, oynanış videosu da sizlere fikir verecektir. Tabii, Diablo 4 beta aşamasında Necromancer kilidi açma yazımız bu kadardan ibaret değil.

Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.