Avatar
Yazar: Berkay Dağlı, Editör Yazım tarihi: 17.04.2024

Assassin's Creed Mirage, son zamanların en popüler oyun serilerinden biri olan Assassin's Creed'in en son türevi olarak karşımıza çıkıyor ve şimdi ücretsiz olarak oynanabilir durumda! Bu büyük fırsatı kaçırmamak için çok sayıda platformda sunulan ücretsiz erişimi değerlendirebilirsiniz. Özellikle daha önce deneyimlemediyseniz, bu deneyimi yaşamak için mükemmel bir zaman!

Oyunun kalıcı olarak ücretsiz olmadığını belirtmek gerekirse de, bu deneyimi yaşamanın bedava olması gerçekten heyecan verici. Özellikle 9. yüzyıl Bağdat'ının detaylı ve etkileyici atmosferini keşfetmek istiyorsanız, Ubisoft'un bu yeni kampanyası tam size göre. Oyun, sokaklarını dolaşırken tarihi detayları keşfetme şansı sunuyor ve bu fırsat, 30 Nisan'a kadar devam ediyor. Bu süre zarfında, oyuncular oyunu tam iki saat boyunca ücretsiz olarak deneyimleme imkanına sahip olacaklar.

Assassin's Creed Mirage'in ücretsiz sürümü PlayStation, Xbox ve PC'de (Epic Games ve Ubisoft aracılığıyla) oynanabilir. Hangi platformu tercih ederseniz edin, ücretsiz sürüme erişmek oldukça basit. Sadece ilgili platformun mağazasına giderek Assassin's Creed Mirage sayfasını ziyaret etmeniz ve ücretsiz sürümü indirmeniz yeterli olacaktır.

Oyunu denedikten ve 9. yüzyıl Bağdat'ının atmosferine ve hikayesine daldıktan sonra, muhtemelen oyunun tam sürümünü satın almak isteyeceksiniz. Neyse ki, bu durumda ilerlemenizin doğrudan aktarılacağını bilmek sizi mutlu edecektir. Yani, bu ücretsiz deneyimden sonra, oyunun tam sürümünü satın almak istediğinizde, elde ettiğiniz ilerlemelerle birlikte maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Assassin's Creed Mirage'in ücretsiz deneme sürümü, oyunculara heyecan verici bir tarihi macerayı ücretsiz olarak yaşama fırsatı sunuyor. Şimdi, tarihi Bağdat'ın sokaklarını keşfetme zamanı geldi!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.