Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.03.2023

Diablo 4 için 36 dakikalık yepyeni oynanış görüntüleri Çinli bir oyuncu tarafından canlı olarak yayınlandı. Videoda çok fazla aksiyon var ve bazı Diablo meraklılarının bunu ilgi çekici bulacağından hiç şüphemiz yok. Ne yazık ki yayın oldukça kalitesiz. Bununla birlikte, video gömülemediğinden, görüntülemek için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz. Blizzard'ın bugün erken saatlerde yayınladığı oyunun en son resmi videosu da aşağıda yer alıyor.

Çinli bir oyuncu Diablo 4 için 36 dakikalık yayın yaptı

Diablo 4'ün Açık Beta Erken Erişim aşaması yarın başlayacak. Oyuncular Açık Beta aşamasında oyunun erken dönem ortamına erişebilecekler. Bu erişim, oyunun giriş bölümü olan Prolog'u ve 1. Perde'nin tamamını kapsıyor. Oyuncular ayrıca karakterlerinin seviyesini 25. Seviyeye kadar yükseltebilecekler. NVIDIA DLSS 3, Açık Beta sürümü tarafından desteklenmiyor. Yalnızca DLSS 2 destekleniyor. Ancak, NVIDIA DLSS 3 son sürümde kutudan çıkar çıkmaz desteklenecektir. Diablo 4 ve 36 dakikalık oynanış videosu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Diablo 4 ve 36 dakikalık oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.