Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.01.2023

Call of Duty Warzone 2 için Resurgence haritası çok yakında geliyor olması muhtemel. Call of Duty Warzone 2 geniş bir oyuncu kitlesine sahip tabii ki. Fakat, oyunun yaptığı birçok düzenleme insanları oldukça memnuniyetsiz hissettirdi. Hızlı TTK, daha yavaş maçlar, daha büyük bir harita ve hayatta kalmak için tüm kaynaklarınızı kullanmaya odaklanma ile çok daha taktiksel bir oyun. Bu çok daha büyük bir oyun ve herkes bundan hoşlanmıyor. Özellikle de bazı insanlar sadece hızlı tempolu oyunlar istediğinden.

Örneğin Rebirth Island ve Resurgence modu, ilk oyunda bir olasılık olan yollardan biriydi. Oyuncular, takım arkadaşlarından biri hayatta olduğu sürece öldükten sonra bir dakika içinde bu modda yeniden doğabiliyorlardı. Satın alma istasyonları haricinde, oyunun sonu yaklaştıkça yeniden doğma yeteneği ortadan kalktı. Küçük harita, herkesin bir savaşa girmesini veya nispeten yakın olmasını sağladı.

Call of Duty Warzone 2 Resurgence haritası ne zaman gelecek?

Call of Duty Warzone 2 için yakında yeni Resurgence haritası gelme ihtimali var gibi duruyor. İki kaynak Insider Gaming'e oyunun 2. sezonunun yeni harita ve modu içereceğini belirtti. İkinci sezonun o gün başlaması beklendiğinden, harita ve modun 1 Şubat'ta erişilebilir olup olmayacağı bilinmiyor. Haritanın sızdırılan bir görüntüsü, Call of Duty World at War'dan Castle'ın haritaya dahil edileceğini gösteriyor gibi görünüyordu. Ancak bunun dışında gerçek harita hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Ancak hiçbir şey doğrulanmadı.

Eğer Resurgence yolda ise, muhtemelen Ocak ayının sonuna kadar emin olamayacağız. Resurgence'ın ilk Call of Duty Warzone'a eklenmesi yaklaşık 7 ay sürdü. Ancak yepyeni bir oyun olduğu için her şeyin sıfırdan oluşturulması gerekiyordu. Bu harita ve mod muhtemelen battle royale için lansman sonrası olarak geliyordu. Dahası, üzerinde bir süredir çalıştıkları da bir tık bariz.

Ayrıca, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı rehber yazımıza da göz gezdirmeyi unutmayın. Bir de, Starfield Game Pass çıkış tarihi ne zaman yazımız sizleri bekliyor. Dahası, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkında da bildiklerimizi paylaştık. Bütün bunlar bir yana, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimizi yaptık. Tavsiye isterseniz de, En iyi oyunlar 2022 yazımız sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.