Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.01.2023

Game Science tarafından geliştirilen ve Unreal Engine 5 ile desteklenen aksiyon-macera oyunu Black Myth Wukong, çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Grup ayrıca bu duyuruyu anmak için aşağıda görebileceğiniz yeni bir fragman hazırladı. Sizleri şimdi bu fragman ile baş başa bırakalım. Ardından da detaylardan bahsedelim.

Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı 2024 yaz ayları

Gelen bilgilere göre Black Myth Wukong 2024 yaz aylarında gelecek. Yani, daha bekleyeceğiz. Black Myth Wukong, Maymun Kral ve onun benzersiz becerilerine odaklı olan Batı'ya Yolculuk'tan esinlenen bir üçüncü şahıs oyunudur. Oyun ayrıca oyunculara 72 farklı güce erişim sağlayacak. Oyunun çıkışında Ray Tracing ve DLSS 3'ü destekleyeceğini de belirtmek gerekir. Uzun zamandır gördüğümüz en komik yeni fragmanlardan biri olan bu fragman harika. Bu fragmanda bir tavşan oyunu yüklemek ve oynamak için elinden geleni yapıyor. NVIDIA CEO'su Jensen Huang bile kaplan formunda.

White Myth Çinli bağımsız stüdyo Game Science tarafından geliştirilen planlı aksiyon rol yapma oyunu Wukong, 16. yüzyıldan kalma klasik Çin masalı Batıya Yolculuk'a dayanıyor. Souls-like bir oynanışa sahip olduğunun da altını kesinlikle çizelim. Sun Wukong'un model alındığı bir maymun olan "the Destined One" karakteri, oyun boyunca çeşitli düşmanlarla mücadele ederken oyuncu tarafından kontrol ediliyor. Oyuncu, ayrıca büyük bir canavara veya uçan bir böceğe dönüşür.

Yani, kesinlikle merak uyandırmayı başaran bir oyun. Arkasında Unreal Engine 5 olması da apayrı bir güzellik tabii. Fakat, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı ta 2024 yaz ayları. Yani, daha bol bol bekleyeceğiz.

Ayrıca, WWE 2K23 çıkış tarihi belli olmuş olabilir. Dahası, Skull and Bones çıkış tarihi yine ertelendi. Artık 6. ertelenmesi ve bir yerde can sıkıcı hale geliyor. Sonra, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom çıkış tarihi yazımıza da bakın. Zira, günümüzün en önemli oyunlarından. Bir de, Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi, hikaye, oynanış bilgilerimizi paylaştık. Bu yazımızda da, oyun hakkında şimdilik bildiğimiz her şey yer alıyor. Bakmanızda fayda olacaktır. Şimdi, sabırla oyunu beklemeye devam edelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.