Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.01.2023

Hayranlar WWE 2K22 için hala yeni materyaller üretiyor olsa da, dikkatlerinin büyük bir kısmı şu anda serinin bir sonraki oyunu olan WWE 2K23 üzerinde. 2K henüz oyunu resmi olarak göstermedi. Fakat, çoğu kişi oyunun bu yıl çıkacağı fikrinde. Çünkü oyunun daha önce aktif bir yapım aşamasında olduğu ortaya çıktı. Resmi tanıtım 28 Ocak'ta olan Royal Rumble'da gerçekleşecek. Insider Gaming daha sonra ilk oynanışın ne zaman gösterileceğini, daha fazla bilginin ne zaman mevcut olacağını ve daha fazlasını açıklamaya devam etti. Yani, WWE 2K23 çıkış tarihi ile ilgili söylentiler var diyebiliriz.

WWE 2K23 çıkış tarihi ne zaman?

Söylentiye göre Royal Rumble günü oynanış, 2K Showcase hakkında bilgi, belirli maçlar ve yeni bir oyun modu içeren bir sunum yapacak. Royal Rumble tanıtımında olmayan veya ön planda olmayan unsurlar da olacak. Ayrıca, daha fazla bilgi, daha sonra 1 Şubat'ta gelecek.

Eğer öyleyse, bu 2K22'nin piyasaya çıkma şekliyle tutarlı olacaktır. Temel oynanış özelliklerini ve ilk oynanış fragmanını yıl sonuna kadar görmedik. Ki bu aynı zamanda 2022 Royal Rumble'a denk geliyordu. İlk tanıtım fragmanı ve bazı detaylar daha yıl başlamadan önce çıkmıştı. Eğer 2K23'ün sunumu 2K22'ninkiyle tutarlıysa, WWE 2K23 çıkış tarihi daha erken olur demektir.

Hayranlar ve eleştirmenler WWE 2K22'yi WWE 2K20 ile ilgili şikayetlerinin çoğunu ele aldığı için beğendiler. MyGM hariç, 2K bir yıl atladı. Ayrıca, harika grafikler, yeni modlar ve eğlenceli oyun deneyimi yaşatmaya ağırlık verdi. MyGM harika bir geri dönüştü. Dahası, son derece bağımlılık yapan bir yapısı vardı. Olağan güncellemelere ve DLC'ye ek olarak, yayınlandıktan sonra modu bile geliştirdiler.

Başka ne biliyoruz?

En sık talep edilen yükseltmelerden bazıları MyGM ile ilgili. Çünkü artık temel sağlam. Bu yüzden hayranlar kadrolarda, maçlarda ve şovlarda daha da fazla derinlik istiyor. En büyük istek muhtemelen daha fazla şampiyonanın dahil edilmesidir. Çünkü piyasaya çıktığı sırada oyunda yalnızca WWE Championship, Raw Women's Championship, Universal Championship ve SmackDown Women's Championship vardı. Daha sonraki bir yamada ise Tag Team Championships geldi. Kıtalararası Şampiyonluk, Birleşik Devletler Şampiyonluğu ve WWE Women's Tag Team Championships dahil edilemedi, bu yüzden umarım bu sefer durum böyle olmaz.

Bron Breakker, Cora Jade, Toxic Attraction ve Carmelo Hayes gibi çok sayıda mevcut NXT 2.0 yeteneğinin yanı sıra oyun piyasaya çıkana kadar WWE'ye tekrar katılmayan Cody Rhodes gibi sporcular da oyunda yer almadı. Oyun yayınlandığında, kadro da oldukça eskiydi. Ancak geri dönüşler gerçekleştikçe biraz daha doğru hale geldi.

Ayrıca, Skull and Bones çıkış tarihi haberimize bakabilirsiniz. Dahası, Marvel United Multiverse Kickstarter başlangıç tarihi yazımız da sizleri bekliyor. Sonra, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom çıkış tarihi gibi önemli bir bilgi var. Ardından, Octopath Traveler 2 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımızı önerelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.