Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.01.2023

Belki görmemişsinizdir fakat şu anda The Evil Within 2 ücretsiz olarak mevcut. Fakat, tek ücretsiz olan oyun The Evil Within 2 değil elbette. Zira, şu anda Beat Cop da ücretsiz olarak var. Siz de, bir an önce bu oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede, dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabilirsiniz. Çünkü, bu haberini paylaştığımız oyunu aldığınızda, tamamen sizin oluyor. Kütüphanenize geliyor. Siz de, dilediğinizde indirme hakkını elde ediyorsunuz. Şimdi, size bu oyunu nasıl ücretsiz olarak alacağınızı anlatacağız.

Amazon Prime üyelerine Beat Cop ücretsiz oldu

Tıpkı, daha önce paylaştığımız The Evil Within 2 olayı gibi mevzu. Şu anda, bir adet GOG üyeliğinizin ve bir adet de Amazon Prime aboneliği lazım. Gerisi tamamdır. Günümüzün en çok kullanılan yayın platformlarından biri olan Twitch’in arkasında Amazon var. Amazon Prime üyeliği ile, Twitch üzerinden dilediğiniz bir yayıncıya destek olma şansınız var. Tabii, Beat Cop gibi daha birçok ücretsiz oyun da veriyorlar. Dahası, fiyatı da uygun fakat satın almadan önce, bedava bir kullanım süresi de var. Şu anda, Amazon Prime’ı 30 gün deneme şansınız var. 30 gün denemenin ardından da neredeyse 8 TL gibi bir fiyatla, üyeliğiniz devam eder. 8 TL, şu anda el kiri gibi bir şey. Zaten, daha önce üyelik almadıysanız, 30 gün de deneme şansınız var.

Amazon Prime aboneliğinizi ücretsiz veya ücretli aldıysanız, gerisi kolay. Şimdi, buraya tıklayarak Beat Cop'un Prime Gaming sayfasına ilerlemeniz gerekiyor. Bu sayfaya gittiğinizde, oyunu sistemden talep edin. Size ücretsiz bir Beat Cop kodu verecektir. Şimdi ise bu kodu GOG hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Bunun için, GOG uygulamasını veya sitesini açın. Buradan oyun ekleme kısmına gelin ve kodunuzu girin. Oyun, artık kütüphanenizin bir parçası olacaktır. Şu anda, oyunu dilediğinizde indirme hakkına sahipsiniz. Dilediğinizde indirip oynayabilirsiniz. Ücretsiz Beat Cop dışında da tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı rehber yazımıza da göz gezdirmeyi unutmayın. Bir de, Starfield Game Pass çıkış tarihi ne zaman yazımız sizleri bekliyor. Dahası, Crysis 4 çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası hakkında da bildiklerimizi paylaştık. Bütün bunlar bir yana, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimizi yaptık. Tavsiye isterseniz de, En iyi oyunlar 2022 yazımız sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.